anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

@Maciej Śnieżek - prośba o kontakt

MAMY ROZWIĄZANIE!
DropShopPL
#7 Wielbiciel#

Witam wszystkich i od razu przepraszam, że "zaśmiecam" to forum.

Bardzo proszę Pana Macieja Śnieżka o kontakt ze mną w sprawie bezpodstawnie zablokowanych 4 kont na Allegro. 

Panie Macieju, napisałem informację na grupie Zjednoczeni Sprzedawcy, jednak pozostaje ona bez odpowiedzi od 5 dni, dlatego pozwalam sobie przypomnieć się tutaj, gdyż nie wiem w jaki inny sposób mogę się z Panem skontaktować, a jestem już zdesperowany. Napisałem Panu również prywatną wiadomość na Facebooku (Grzegorz Malinowski).

Proszę więc o pilny kontakt i skasowanie tego posta.

oznacz moderatorów
9 ODPOWIEDZI 9
pogotowie-it
#13 Ambasador#

@DropShopPL 

Forum społeczności to niestety nie jest miejsce do załatwiania takich spraw i nic tutaj nie załatwisz.

Napisz do Allegro opisz problem i kontynuuj sprawę w korespondencji mailowej.

https://allegro.pl/pomoc/kontakt?kategoria=28111aef-fc3d-4ee0-a94e-d1d7ac01fa65&subjectId=fed698b4-f...

 

 

oznacz moderatorów
cloudcloud
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@pogotowie-it  w punkt 👌

   Klaudia
   Były Moderator
oznacz moderatorów
pogotowie-it
#13 Ambasador#

@cloudcloud 

W końcu staż w Allegro robi swoje 😉

oznacz moderatorów
DropShopPL
#7 Wielbiciel#

Gdybym nie dyskutował z "szeregowymi" pracownikami Allegro to bym nie szukał pomocy gdzieś indziej. Chyba logiczne, że najpierw tam napisałem. I nie chodzi o "załatwienie" czegokolwiek tylko o próbę kontaktu, skoro inne metody zawiodły...

oznacz moderatorów
pogotowie-it
#13 Ambasador#

@DropShopPL 

Musisz wsiądź pod uwagę, że @msniezek nie zajmuje się takimi sprawami, jak blokady konta i naruszenia regulaminu. Tym bardziej nie będzie interweniował w takiej sprawie. Z nim a tym bardziej tutaj nic nie załatwisz.

 

oznacz moderatorów
cloudcloud
Była Moderatorka
Była Moderatorka

Odpowiem w tym wątku po raz pierwszy i ostatni 😶 Informacje udzielone przez Naszych WSZYSTKICH pracowników są wiążące. Owa społeczność nie jest miejscem do zgłaszania tego typu spraw. Jeśli masz więcej pytań dotyczących blokady konta - ponownie zapraszam do Centrum Pomocy

   Klaudia
   Były Moderator
oznacz moderatorów
Vryko
#18 Luminarz#

@cloudcloud Że po raz pierwszy - zgoda, ale założę się, że z tym "ostatnim" jesteś zbytnią optymistką.. 😉

______________
Sołtys Allegro
oznacz moderatorów
pinsplash
#21 Demiurg#

@VrykoW tym wątku 🙂

_______
BRÓSLI
oznacz moderatorów
pogotowie-it
#13 Ambasador#

@Vryko 

To Ty nie wiesz, że jak kobieta mówi, że tak będzie to będzie 😎

oznacz moderatorów