anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Mam allegro one BOX z DPD

RED
#21 Demiurg#

Jestem pierwszy?

oznacz moderatorów
13 ODPOWIEDZI 13

serwis-texas
#19 Nestor#

A edytowałem bo chyba jakieś głupoty pisałem 🙂

oznacz moderatorów

Agent051
#16 Inspirator#

@RED  nie jesteś pierwszy, u mnie w środę były 2 one boxy DPD i 1 UPS 😁, kurierzy zablokowali ulicę czekając w kolejce 😅

oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@RED ja jeszcze nie miałem, wpadają UPS 🙂 może to zależy od godziny zamówienia, lub rejonu Szczecina 🙂

________
Κώστας
oznacz moderatorów

brakestop
#13 Ambasador#

Miałem przedwczoraj.

oznacz moderatorów

TomBanknoter
#15 Entuzjasta#

Ani nie jesteś pierwszy, ani nie masz się z czego cieszyć. Ja jedną miałem na początku tygodnia, a po odebraniu z paczkomatu ją wcięło. Dopiero po zgłoszeniu na forum się znalazła:

Historia przesyłki

22 Apr 2024, 18:52
Przesyłka została przygotowana przez nadawcę
23 Apr 2024, 11:37
Przesyłka została nadana w punkcie
23 Apr 2024, 11:37
Przesyłka została nadana
23 Apr 2024, 11:46
Przesyłka została podjęta z maszyny przez kuriera
23 Apr 2024, 11:47
Przesyłka została podjęta z punktu przez kuriera
23 Apr 2024, 11:50
Przesyłka została odebrana przez kuriera
25 Apr 2024, 19:58
Kurier przekazał przesyłkę do magazynu
26 Apr 2024, 05:14
Przesyłka została przyjęta w oddziale doręczenia
26 Apr 2024, 06:04
Przesyłka została wydana do doręczenia
oznacz moderatorów

RED
#21 Demiurg#

Ciekawe jak allegro będzie przewidywać czas wysyłki łana

predykacja upsa, przenoszona do Dpd

grubo

oznacz moderatorów

TomBanknoter
#15 Entuzjasta#

@RED Nie wiem, jak liczą, ale zdaniem moderatorki w wątku gdzie się na te przesyłkę skarżyłem, ona jest nadal o czasie, bo mimo że nadana we wtorek rano termin doręczenia ma dziś, czyli w piątek. Allegro One dzieckiem specjalnej troski

Uśpiona przesyłka Allegro One 

oznacz moderatorów

RED
#21 Demiurg#

@TomBanknoter allegro łan to nie dziecko specjalnej troski tylko niedorozwój i nie będzie lepiej.

Jeżeli Kupujący wybiera ten syf, mając w alternatywie normalne wysyłki to jego problem i allegro.

Dhl,dpd, ups mają u nas w centrum Szczecina problem z działaniem, szczególnie z odbiorem przesyłek. Nic nie działa z terminami podawanymi przez allegro. Składaliśmy reklamacje do allegro - nic nie zrobiono, stwierdzono brak możliwości technicznych. Dhl stwierdził, że nie odbierze przesyłki, zostawiliśmy ją w żabce - odebrał po tygodniu. Dpd ma gdzieś godziny graniczne, a upsowi wrzucamy paczki przez okno auta jak stoi autem na czerwonym

 

Mamy firmę w centrum, z bezpłatnym i wolnym parkingiem dla dostawczaków

 

oznacz moderatorów

TomBanknoter
#15 Entuzjasta#

@RED U mnie na szczęście nie jest tego dużo, i nadaję sam w automatach, bo jak bym miał jeszcze czekać na trzech kurierów, to bym ocipiał. Ale jedna One dziennie wystarcza, żeby dezorganizować pracę. Wszystko przez to, że graniczna godzina nadania jest o 12.00, a w paczkomacie o 15.00, więc nierzadko muszę robić dwie wycieczki. Wprawdzie automaty są względnie blisko siebie, ale od 12.00 do 15.00 często coś dodatkowo wpada na paczkomat. Teraz jeszcze dojdzie przymusowy Orlen, więc miarka powoli się przebiera

oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

@RED 23-go miałem mix-a 1 UPS i 1 DPD  i o dziwo bez problemów 

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

mix-a 1 UPS i 1 DPD prześcigali się będzie pierwszy🤣

oznacz moderatorów

drekenzes
#16 Inspirator#

@LEW433 


@LEW433  napisał(a):

mix-a 1 UPS i 1 DPD prześcigali się będzie pierwszy🤣


Poniedziałek. U mnie pierwszy był UPS i dał znać że DPD jedzie tuż za nim.... Aczkolwiek DPD ładnie zadzwonił, że jedzie po odbiór. Wyścig ostatecznie wygrał UPS.

_________________________________________________________
1.07.2024____Allegro ---> Kolekcje...RIP...
oznacz moderatorów

ELMIXAGD_pl
#12 Orędownik#

To jest coś takiego jak "miks" UPS lub DPD? Nie miałem jeszcze czegoś takiego. Zawsze mam UPS - odbiera przesyłki w godz. 10:30 do 14:00. Bardzo fajny kurier u mnie jeździ. Zamawiam podjazd oczywiście tylko na OneBox na jedną przesyłkę, gdyż nawet po 1 przesyłke podjeżdża bezpłatnie i odbiera wszystko. Jak mam tylko np. 1 paczkę Allegro Kurier UPS - to dzwonię do niego i sprawa załatwiona. Nie mam żadnych dopłat za brak min. limitu przesyłek - bardzo fajny gościu z tego kuriera.

DPD - raczej u mnie odpada, jest w godz. 10:00 do 11:30 - dobra godziny na dostawę towaru, lecz złe na odbiór. Już wolałbym do obsługi ONE kuriera DHL - ten jest u mnie w godz. 14:30 do 17:00 .

 

oznacz moderatorów