anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Mam problem z kontem które zarejestrowałem na swoje dane w celu sprzedaży na allegro w imieniu firmy

oknadachowe_info
#2 Obserwator#

Mam problem z kontem które zarejestrowałem na swoje dane prywatne w celu sprzedaży na allegro w imieniu firmy gdzie użyłam firmowych adresów mail oraz telefonów oraz  loginów, oznaczeń firmowych i nazwy własnej firmy. Zmieniłem konto prywatne na firmowe ale teraz Właściciel firmy ma problem z weryfikacją tego konta i autoryzacją rachunku bankowego gdyż przy zakładaniu tego konta podałem swoje dane prywatne (imię i nazwisko) a nie jestem właścicielem tej firmy tylko pracownikiem. Pisałem na forach prawniczych i prosiłem o pomoc i usłyszałem iż można to zrobić poprzez cesję konta. Czy ktoś wie jak można przeprowadzić taki proces na allegro. Będę wdzięczny za podpowiedz czy sugestię bo mam z tym teraz problem w firmie gdyż użyłem danych firmowych.   @w_kiwi @ko_alka @la_nika @nat_not @_HolaOla_  

oznacz moderatorów
6 ODPOWIEDZI 6

kostas11
#21 Demiurg#

@oknadachowe_info rozumiem że złożyłeś konto na swoje dane a sprzedawałeś produkty firmy w której pracujesz na rzecz firmy i chcesz teraz wypłacić kasę na konto firmowe ? 

To żeś namieszał, a kto zapłaci prowizję jak nie ma na to faktury na firmę itp. reklamacje wszystko będzie szło na Twoje dane i Twoją odpowiedzialność 😞

Sprzedać to można firmę z kontem i zmienić dane a nie konto prywatne sprzedać firmie żeby zmienić właściciela 😞

________
Κώστας
oznacz moderatorów

oknadachowe_info
#2 Obserwator#

Nie było jeszcze sprzedaży , chodzi o to aby konto należało do firmy w której pracuje by móc zacząć sprzedawać towar na firmę. Zostałem zatrudniony właśnie w tym celu i myślałem iż nie będzie problemu. Przy zakładaniu konta musiałem podać imię i nazwisko a teraz powrastał problem bo przy zakładaniu użyłem użyłam firmowych adresów mail oraz telefonów oraz  loginów, oznaczeń firmowych i nazwy własnej firmy które należą właśnie do firmy a nie do mnie jako pracownika 

oznacz moderatorów

komis-bell
#21 Demiurg#

@oknadachowe_info Przecież to nie ma najmniejszego sensu i nie ma prawa się udać. 🙈
Generalnie to ciesz się, że to się nie uda bo to bardzo prosty sposób do narobienia sobie sporych kłopotów - nie firmie a sobie.

Niech właściciel założy nowe konto firmowe na dane firmy oraz zweryfikuje się przelewem z konta firmowego.

Nie kombinuj z obecnym kontem już nic więcej bo za chwilę może się okazać, że allegro nałoży wam bana na zawsze i tyle będzie ze sprzedaży na allegro.

oznacz moderatorów

RED
#21 Demiurg#

chcesz być słupem i to na własne życzenie?

poważnie?

chcesz ponosić odpowiedzialność karną i skarbową jak coś pójdzie nie tak?

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Teraz to się skończy tym że i tobie i firmie zablokują konto,

oznacz moderatorów

drekenzes
#16 Inspirator#

@oknadachowe_info Konto firmowe zakłada firma na swoje dane firmowe i je weryfikuje według procedur.. Może sobie upoważnić pracowników do obsługi tego konta. W tej chwili może wkroczyć dział bezpieczeństwa Allegro i zablokować na zawsze wszystkie konta związane z tym co zrobiłeś (czyli obecne cudo, konta firmowe i twoje prywatne konta i wszystkie konta w przyszłości). Szukanie pomocy po forach prawniczych? Skąd takie chore pomysły?

_________________________________________________________
1.07.2024____Allegro ---> Kolekcje...RIP...
oznacz moderatorów