anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Mam problem z wystawieniem aukcji.

MAMY ROZWIĄZANIE!
radek280589
#7 Wielbiciel#

Nie działa przycisk dołączenia do katalogu produktu. Sprawdzałem na dwóch przeglądarkach. Safari i chrome. Wyszukuje produkt, ale przycisk "wybierz" nie działa.

oznacz moderatorów
31 ODPOWIEDZI 31
mr_oma
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@fasola_music@wulkano_pl  w której przeglądarce wystąpił ten problem? Spróbujcie ją wyczyścić, zmienić oraz skorzystać z trybu incognito. 

   Maja
   Moderatorka


   _____________
   Daj znać, co myślisz o Allegro Gadane i wypełnij ankietę! 🙂
oznacz moderatorów
wulkano_pl
#7 Wielbiciel#

Zmiana przeglądarki nic nie zmienia, dalej ten sam problem. Chrome i Microsoft Edge 

oznacz moderatorów
fasola_music
#8 Zapaleniec#

chrome, wyczyscilem historie przegladania, cookies itp, dalej nie dziala, niemozliwe aby to byla przegladarka bo problem mam na dwoch roznych komputerach, niezaleznych od siebie

oznacz moderatorów
fasola_music
#8 Zapaleniec#

i jak, robicie coś z tym? stoję z robotą

oznacz moderatorów
reaktor-stanley
#9 Pomysłodawca#

Robią, oglądają screeny, które niczego tak naprawdę nie obrazują.

oznacz moderatorów
fasola_music
#8 Zapaleniec#

czy dział techniczny już pracuje nad problemem?

oznacz moderatorów
ART_FOTO
#14 Krzewiciel#

@reaktor-stanley Bajka wielu 😁.Jak będziesz czegoś szukał zapraszam 🙂

oznacz moderatorów
fasola_music
#8 Zapaleniec#

mam ten sam problem, guzik nie działa, tzn jest, ale po kliknięciu nic się dzieje, chrome, firefox, dwa rózne komputery, od godziny stoję z robotą!!!! Zrzutu ekranu pani nie potrzebuje, jest pomarańczowy przycisk i nie przenosi dalej. 

oznacz moderatorów
invader-zim
#7 Wielbiciel#

nie działa na chrome, firefox zarówno na komputerze jak i na telefonie z androidem...

rozmawiałem telefonicznie z przedstawicielem allegro i dowiedziałem się, że nie mieli jeszcze zgłoszenia takiego problemu...

problem został przekazany do działu technicznego i gdy tylko cokolwiek będzie wiadomo otrzymam informację... (bo już podobne zgłoszenie było) także jak zwykle allegro ma na sprzedawców wyrąbane, może kiedyś naprawią to co sami dzisiaj zepsuli.

oznacz moderatorów
ART_FOTO
#14 Krzewiciel#

Chyba coś się ruszyło w temacie 😁

oznacz moderatorów
mr_oma
Była Moderatorka
Była Moderatorka

Aktualizacja 25.08.2022 r. godz. 8:09

Problem nie powinien już występować.

@ART_FOTO@radek280589@fasola_music@reaktor-stanley@invader-zim nasz dział techniczny pracuje nad rozwiązaniem tego problemu. Proszę Was o cierpliwość. Wrócę do Was z informacją, gdy wszystko będzie już działało poprawnie.    

   Maja
   Moderatorka


   _____________
   Daj znać, co myślisz o Allegro Gadane i wypełnij ankietę! 🙂
oznacz moderatorów
invader-zim
#7 Wielbiciel#

U mnie już działa, inna bajka że cały katalog produktów to nadal jakaś porażka...

oznacz moderatorów