anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Mam problem z wystawieniem aukcji.

MAMY ROZWIĄZANIE!
radek280589
#7 Wielbiciel#

Nie działa przycisk dołączenia do katalogu produktu. Sprawdzałem na dwóch przeglądarkach. Safari i chrome. Wyszukuje produkt, ale przycisk "wybierz" nie działa.

oznacz moderatorów
31 ODPOWIEDZI 31
GK-NARZEDZIA
#7 Wielbiciel#

Mam dokładnie ten sam  problem. Wyczyściłem ciasteczka i dane przeglądarek. Przycisk nie działa na Chrome i Firefox pod windowsem.

oznacz moderatorów
LEW433
#21 Demiurg#
oznacz moderatorów
mr_oma
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@radek280589@GK-NARZEDZIA możecie zamieścić zrzut ekranu, który obrazuje ten problem? 

   Maja
   Moderatorka


   _____________
   Daj znać, co myślisz o Allegro Gadane i wypełnij ankietę! 🙂
oznacz moderatorów
reaktor-stanley
#9 Pomysłodawca#

jaki zrzut chciałabyś otrzymać? Jak na zrzucie ekranu mam zobrazować nie działanie przycisku?

 

oznacz moderatorów
mr_oma
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@reaktor-stanley, tak, jeśli np. przycisk jest wyszarzony. Może też to być np. filmik wysłany na spolecznosc@allegro.pl 🙂 Przyspieszy to weryfikację problemu przez dział techniczny. 

   Maja
   Moderatorka


   _____________
   Daj znać, co myślisz o Allegro Gadane i wypełnij ankietę! 🙂
oznacz moderatorów
reaktor-stanley
#9 Pomysłodawca#

nie jest wyszarzały, screen załączyłem

oznacz moderatorów
ART_FOTO
#14 Krzewiciel#

@ko_alka @mr_oma @la_nika @nat_not @_HolaOla_  Jest jakiś problem z łączeniem produktów z katalogiem.Przy próbie połączenia produktu, klikając w "zamień na ten produkt" lub "wybierz produkt" nic się nie dzieje.Tzn. przycisk blaknie i na tym się kończy.Produkt nie dodaje się do oferty, a bez produktu nie można wystawić aukcji.Proszę o sprawdzenie czy nie ma jakiegoś problemu technicznego.Nadmieniem, że u mnie wszystko jest w porządku z przeglądarką, ciasteczkami itp.

oznacz moderatorów
mdrogeria
#21 Demiurg#

@ART_FOTO sam katalog to jeden wieeelki problem .

oznacz moderatorów
ART_FOTO
#14 Krzewiciel#

@mdrogeria O tym to już nie wspominam, bo to i tak nic nie zmieni 😞

oznacz moderatorów
ART_FOTO
#14 Krzewiciel#

@ko_alka @mr_oma @la_nika @nat_not @_HolaOla_  Halo, halo, ktoś z moderatorów żyje? Czas to pieniądz !

oznacz moderatorów
mr_oma
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@ART_FOTO, sprawdź, proszę, czy problem występuje na innych przeglądarkach i w trybie incognito. Jeśli tak, potrzebuję zrzutu ekranu, który obrazuje tę sytuację. 

   Maja
   Moderatorka


   _____________
   Daj znać, co myślisz o Allegro Gadane i wypełnij ankietę! 🙂
oznacz moderatorów
reaktor-stanley
#9 Pomysłodawca#

jaki zrzut chciałabyś otrzymać? Jak na zrzucie ekranu mam zobrazować nie działanie przycisku?

oznacz moderatorów
reaktor-stanley
#9 Pomysłodawca#

reaktorstanley_0-1661336462340.png

 

oznacz moderatorów
ART_FOTO
#14 Krzewiciel#

@mr_oma Dzieje się tak samo.Nie ładuje produktu z katalogu.Poniżej 2 zrzuty przed kliknięciem na przycisk i po.Inaczej tego zobrazować się nie da😁

przed kliknięciemprzed kliknięciem

 

po kliknięciupo kliknięciu

 

oznacz moderatorów
reaktor-stanley
#9 Pomysłodawca#

oooo aparaty! moja bajka 🙂

oznacz moderatorów
fasola_music
#8 Zapaleniec#

pojawił mi się problem, nie mogę podmienić produktu. Przy wyborze konkretnego (po wpisaniu EAN) wyświetla mi się prawidłowy produkt z katalogu, ale po jego kliknięciu nie da się go wybrać, tak jakby przycisk Wybierz, lub Zamień na ten produkt były nieaktywne, pilnie proszę o pomoc, gdyż jestem w trakcie wystawiania towaru, dziękuję. 

Jeszcze dzisiaj w godz. 6-9 wszystko było ok. problem sprawdzony na dwóch komputerach

oznacz moderatorów
kostas11
#21 Demiurg#

@k_owczarek1 

________
Κώστας
oznacz moderatorów
wulkano_pl
#7 Wielbiciel#
Mam ten sam problem
oznacz moderatorów
kolekcjoner608
#21 Demiurg#

Dzień bez problemów z katalogiem allegro dniem straconym ,tu musi się coś dziać .

oznacz moderatorów