anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Mam problem z wysyłką do Holandii

ayla8
#9 Pomysłodawca#

Dzień dobry , mimo ustawienia allegro dhl Holandia , kupujący nie może dokonać zakupu , ponieważ cały czas wyskakuje komunikat , że nie wysyłam do jego kraju. O co chodzi?

oznacz moderatorów
5 ODPOWIEDZI 5

w_kiwi
Moderatorka
Moderatorka

@ayla8 Wskaż proszę numer oferty, o którą chodzi. Najprawdopodobniej masz błędnie skonstruowany cennik lub nie podpiąłeś go do ofert. Sprawdziłam kilka Twoich ofert i jest jedynie opcja ustalenia sposobu dostawy ze sprzedawcą - czyli Twoja wysyłka prywatna. Możesz dodać cennik do ofert grupowo w zakładce "mój asortyment". Należy zaznaczyć oferty w checkbox'ach po lewej stronie, następnie na zielonym pasku na dole wybrać "edytuj" i "cennik dostaw". 

Wiktoria
Moderatorka


_____________
Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
oznacz moderatorów

ayla8
#9 Pomysłodawca#

Specjalnie dla tej oferty , zaznaczyłem  sposób wysyłki do Czech i innych krajów. Zaznaczyłem opcję allegro DHL -Holandia , zaznaczyłem też prywatną umowę z przewoźnikiem gdzie też zaznaczyłem wysyłka do Holandii. Niestety klient nie mógł dokonać zakupu. Poradziłem sobie w inny sposób. Nie zaznaczam wcześniej innych opcji , ponieważ wasze allegro dpd , czy też allegrop dhl to późniejsze dopłaty do rzekomo niewymiarowych paczek. 

nr: 12548419482

oznacz moderatorów

ayla8
#9 Pomysłodawca#

I druga oferta podobnie zaznaczona , której też klient nie jest w stanie kupić w Holandii

https://allegro.pl/oferta/bmw-f40-9482807-9482808-full-led-l-p-2019-14339540366

oznacz moderatorów

ayla8
#9 Pomysłodawca#

Jak jużż wspomniałem , nie chcę grupować takich cenników dla wszystkich ofert. Cenniki allegro dpd i allegro dhl to jakaś fikcja , Trzy razy w przeszłości miałem duże dopłaty do normatywnych paczek. A niestety nikt z allegro nie obserwuje na forum zarzutów sprzedawców wobec złodziejskich praktyk dopłat do ww przesyłek.

oznacz moderatorów

w_kiwi
Moderatorka
Moderatorka

@ayla8 Niech kupujący upewni się, że w sekcji Konto > Ustawienia lokalizacji ma na pewno ustawioną Holandię. Sprawdziłam to i wtedy mogłam dokonać zakupu we wskazanej ofercie. 🙂 

w_kiwi_0-1696788987149.png

 

Wiktoria
Moderatorka


_____________
Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
oznacz moderatorów