anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

mam zablokowane środki na koncie allegro i nie mogę ich odzyskać!

br-decor
#8 Zapaleniec#

W dniu 01.04. z przyczyn zdrowotnych musiałam czasowo zawiesić działalność gospodarczą ale że mąż też prowadzi działalność to na ten krótki czas sprzedaż wziął na siebie, wysyłkę towaru, faktury z sprzedaży i w ogóle całą obsługę. Nie chciałam jednak aby przelewy przychodziły na moje konto firmowe i ku swemu nieszczęściu rozpoczęłam zmianę konta. Wtedy allegro zauważyło że mam zawieszoną działalność i wstrzymało mi przelewy z payu i przelewy24. Sprzedaż była , towar wysłany, potwierdzenia zakupu także tylko ja nie mam dostępu do swoich pieniędzy,  trwa to już miesiąc!! Pisałam, prosiłam, z 20 konsultantami pisałam i nic każdy pisze że zajmie się sprawą i wróci z odpowiedzią ale nie wraca. Od miesiąca mam zablokowane wypłaty i nic nie mogę z tym zrobić. w końcu jedna z kosultantek poradziła mi żebym wypowiedziała umowę z allegro wtedy maja obowiązek się ze mną rozliczyć do 7 dni. Po dwóch dniach pozamykali moje wszystkie aukcje ale pieniędzy jak nie było tak nie ma, a minął 8 dzień od wypowiedzenia, a ja nie mogę się tego rozliczenia doczekać. Już po prostu nie mam zielonego pojęcia gdzie uderzyć i co zrobić. Moja cierpliwość się skończyła. prosze mi coś poradzić czy ja mam z tym iść na policję czy gdzie? Nie mam już siły 

oznacz moderatorów
12 ODPOWIEDZI 12

mdrogeria
#21 Demiurg#
oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Pomogą?🤔

oznacz moderatorów

Client:44052296
#21 Demiurg#

@br-decor @na czym polegała zmiana konta? Czy przypadkiem nie zmieniłaś konta do wypłat?

oznacz moderatorów

br-decor
#8 Zapaleniec#

tak, najpierw chciałam  zmienić konto do wypłat  ale mi to odrzucono, a później zweryfikowali  ponownie moje stare konto i go zaakceptowali, czyli konto mam zweryfikowane i zaakceptowane tylko wypłat nie odblokowali.  

oznacz moderatorów

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@br-decor Konsultuję już Twoją sprawę z właściwym zespołem, dlatego na razie poproszę Cię o chwilę cierpliwości. Gdy tylko dostanę informacje w Twojej sprawie, wrócę tutaj ze szczegółami. 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów

br-decor
#8 Zapaleniec#

dziękuje 

oznacz moderatorów

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@br-decor Wczoraj otrzymałaś wiadomość mailową od naszego pracownika. Jeśli chodzi o wypłatę środków z salda PayU to jest już ona w trakcie realizacji, ale może to potrwać kilka dni, więc pieniądze pojawią się na Twoim rachunku najwcześniej po długim weekendzie. Natomiast jeśli chodzi o Przelewy24, tutaj wciąż ustalamy z nimi możliwość zlecenia takiej wypłaty na Twoje konto, dlatego nie mamy niestety jeszcze nowych wieści dla Ciebie. Na pewno gdy tylko uda nam się coś ustalić. nasi pracownicy skontaktują się z Tobą mailowo. 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów

br-decor
#8 Zapaleniec#

Witam, jest 05,05. a ja dalej nie mam dostępu do swoich środków z payu. Długi weekend minął, nie mam już siły, wystarczająco ten świat jest porąbany żeby jeszcze ludziom takie rzeczy robić!!!!! wszyscy obiecują że pomogą i dalej nic. 

oznacz moderatorów

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@br-decor Poprosiłam już o aktualizację w Twojej sprawie i gdy tylko dostanę odpowiedź, wrócę do Ciebie z informacjami. 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów

br-decor
#8 Zapaleniec#

09.05. i dalej cisza , tak właśnie działa allegro , prowizje ściągać , gnębić co rusz to nowymi pomysłami i prowizjami ale jak człowiekowi trzeba pomóc to nikogo nie ma !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

oznacz moderatorów

chmielna12
#11 Animator#

Miałem bardzo podobną sytuację, niestety Przelewy24 najprawdopodobniej nie wypłaci ci środków. Wynika to z ich interpretacji przepisów ustawy o zapobieganiu praniu brudnych pieniędzy. Żona zawiesiła działalność a ja byłem w trakcie cesji konta Allegro. Przelewy 24 wykryło zawieszenie działalności w momencie zmiany nr konta. Do momentu zakończenia procesu cesji i zgodności nr konta bankowego z danymi właściciela konta Allegro Przelewy24 nie wypłaciło pieniędzy. W zasadzie poza drogą sądową nic nie da się zmusić Przelewy24 do wypłaty. Można by odwiesić działalność na chwilę i wtedy przelewy24 aktywować, albo zrobić cesję konta Allegro co w przypadku małżonków powinno być szybkie. 

oznacz moderatorów

br-decor
#8 Zapaleniec#

Dziękuje bardzo za odpowiedź.  

oznacz moderatorów