anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Menedżer sprzedaży, czy jest sens nadal korzystać ?

MAMY ROZWIĄZANIE!
megii_ss
#12 Orędownik#

W związku z kolejnymi zmianami, które kolejny raz nie są trafione - standard praktyk tego serwisu, czy jest sens nadal z tego koszystać ?. Po wyłączeniu zakładki TRANSAKCJE będzie to tak samo jak bym był na stronie allegro. Znikają niektóre funkcje, które dla mnie były przydatne, ale po wyłączeniu zakładki zastanawiam się nad sensem użytkowania.
Czy istnieje opcja nie korzystać z tego czy to po prostu jest bo mam z góry narzucony podstawowy abonament - i czy jak korzystam z MS czy nie to nie ma różnicy - płacić muszę ale korzystać już nie ?

oznacz moderatorów
2 ODPOWIEDZI 2
mdrogeria
#21 Demiurg#

możesz wyłączyć tu - https://allegro.pl/moje-allegro/sprzedaz/abonamenty

ja to już zrobiłem 

oznacz moderatorów
DarkStoorM
#17 Koryfeusz#

@megii_ss  Szczerze? Nie ma sensu. Lepiej przenieść się na BaseLinker, który jest o wiele bardziej zaawansowanym narzędziem sprzedaży i zarządzania niż to, co Allegro oferuje w abonamencie podstawowym.

W podstawowym abonamencie Allegro posiadasz funkcje, które powinny być domyślnie dostępne w serwisie dla każdego. Kto to widział, żeby takie funkcje jak tagi, etykiety czy zmiana na widok kompaktowy były płatne. A może jeszcze tak sam dostęp do zamówień niech będzie płatny? Śmiech na sali 🙂

oznacz moderatorów