anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

miniaturki

-orbitkownia-
#12 Orędownik#

sugeruję powrót do starych miniaturek gdzie można pokazać kilka kolorów które mam na sprzedaż,  mogą być na białym tle. Przykładowo mam 12 kolorów jednego modelu produktu,  3 rozmiary więc najlepiej wystawić 36 aukcji aby kupujący widzieli kolory, kiedy były miniaturki na których pokazywałam 3-6 czy 12 kolorów danego przedmiotu, kupujący od razu widział że ma wybór, teraz oczywiście taki wybór też jest możliwy ale jak komuś nie spodoba się zdjęcie miniaturki na aukcję nie wejdzie. Do tego setki aukcji , istny bałagan , super wystawia się na konkurencyjnym portalu , tam jest możliwość wystawienia na 1 aukcji wszystkiego, nie ma bałaganu , niestety kupujących tez nie bo allegro zmonopolizowało  rynek polski. 

oznacz moderatorów
3 ODPOWIEDZI 3

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@-orbitkownia- dziękuję za Twoją opinię, ale na razie nie planujemy powrotu do starego systemu. 

Pierwsze zdjęcie to wizytówka każdego produktu, a jej głównym celem jest jak najlepsze zaprezentowanie sprzedawanej rzeczy w pierwszym kontakcie z klientem. Natomiast miejsce na informacje o dostępnych wariantach i kolorach jest dostępne w innych polach opisu oferty. 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów

konto zamknięte
Nie dotyczy

Ola to jest podejście z 20 wieku. Każdy profesjonalny portal ecommerce ma widoczne od razu warianty kolorów bez wchodzenia w aukcję, to jest podstawa UX na platformach sprzedażowych. Allegro jest niestety wiele lat za branżą ecommerce. Po sprzedaży portalu z 2016 coś się ruszyło ale to nadal jest to tylko wyrywkowe kopiowanie z **piiip**a.

oznacz moderatorów

konto zamknięte
Nie dotyczy

Haha [edit] [edit] jest słowem cenzurowanym, nie mogę 😄

oznacz moderatorów