anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Minimalną stawkę prowizji dla kont firmowych w wybranych kategoriach od 19 kwietnia

BrickX
#8 Zapaleniec#

Dzień dobry,

Od 1 marca zostały wprowadzone nowe minimalne stawki prowizji we wszystkich kategoriach.  Dziś 14 marca została zamieszczona informacja o  zmianach dotyczących niektórych podkategorii, których stawki minimalnej prowizji zostaną znacząco obniżone z dniem 19 kwietnia. Między innymi podkategorie akcesoriów do instrumentów.

Skoro jest taka potrzeba i możliwość zmiany tej minimalnej prowizji na mniejszą, to czy jest możliwość przeanalizowania przez Allegro zmiany minimalnej prowizji w podkategorii elementy pojedyncze w dziale klocków Lego? Średnia cena oferowanych tam aukcji to mniej więcej 1,5 zł, myślę, że 30 groszy prowizji byłoby optymalne dla takich cen zamiast 50 gr. Minęły już 2 tygodnie i myślę że opiekunowie Allegro zauważyli znaczny spadek sprzedaży w tej podkategorii. Bardzo proszę o przekazanie tej wiadomości dalej i odpowiedź, czy jest możliwość włączenia tej małej podkategorii do nowych prowizji z dniem 19 kwietnia, na pewno zwiększy to sprzedaż w tej kategorii, co za tym idzie zysk allegro.

Bardzo dziękuję pozdrawiam

oznacz moderatorów
4 ODPOWIEDZI 4

LEW433
#21 Demiurg#
oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@BrickX według mnie allegro próbuje właśnie wyeliminować śmieci po kilka złotych 🙂

________
Κώστας
oznacz moderatorów

BrickX
#8 Zapaleniec#

Tylko, dlaczego w zeszłym roku powstała podkategoria pojedyncze klocki, która ma na celu sprzedaż "śmieci" - jak to nazwałeś po złotówkę itp. Bo ciężko "pojedynczy" klocek sprzedać za większą kwotę. Wbrew pozorom, ta kategoria przyciąga bardzo dużo klientów i ma ponad 250 000 produktów wystawionych. Tworząc taką podkategorie chyba brali pod uwagę jakiś okres czasu jej trwania. No sam nie wiem, skoro są już zmiany po 14 dniach od wprowadzenia minimalnej prowizji to znaczy, że są ku temu powody. Dzięki za opinię.

oznacz moderatorów

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@BrickX dziękuję za Twoją sugestię. Nasze zespoły na bieżąco analizują opłaty oraz stawki prowizji we wszystkich kategoriach. Jeśli nasze analizy będą pokrywać się z Twoją opinią to na pewno zmiany zostaną wprowadzone, ale na ten moment nie mam takich informacji. Jeśli cokolwiek miałoby się zmienić w tej kwestii, na pewno będziemy Was o tym informować w mailingach o zmianach regulaminowych. 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów