anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Możliwość powiązania kont Allegro, na których prowadzisz działalność

MAMY ROZWIĄZANIE!
ESSI-NISZCZARKI
#8 Zapaleniec#

Czy ktoś podpowie jak to zrobić? W mailu była inormacja:

Możliwość powiązania kont Allegro, na których prowadzisz działalność

Kiedy: 1 września

Zgodnie z zapowiedzią, powiążesz swoje konta Allegro i dzięki temu łatwiej skorzystasz z formularza wystawiania oraz zakładek Moje oferty i Zamówienia. Przełączysz się między nimi bez konieczności logowania.

Funkcja będzie dostępna w ramach abonamentu podstawowego. Powiązanie ustawisz w nowej zakładce w Moje Allegro – na koncie, na którym masz abonament. Nie powiążesz natomiast konta, na którym korzystasz z Menedżera Sprzedaży.

 

Nie mogę jednak nigdzie znaleźć zakładki moje allegro 😞

oznacz moderatorów
12 ODPOWIEDZI 12
konto zamknięte
Nie dotyczy

@ESSI-NISZCZARKI  może chodzi o zakładkę "Moje konto" ?

oznacz moderatorów
ESSI-NISZCZARKI
#8 Zapaleniec#

Może i chodzi, ale tam też nic nie znalazłem. Pytanie czy ta funkcja w ogóle dziś wystatowała?

oznacz moderatorów
_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@ESSI-NISZCZARKI Aby połączyć konta: 

1. przejdź do zakładki Powiązane konta,

2.  wpisz i zatwierdzić login konta, które chcesz powiązać (możesz połączyć dowolną liczbę kont).

Wowczas wyślemy do Ciebie kod autoryzacyjny na numer telefonu, który podałeś w ustawieniach dodawanego konta. W każdej chwili możesz również rozłączyć konta. Wystarczy, że skorzystasz z przycisku [Usuń powiązanie], który wyświetlamy obok loginu w zakładce Powiązane konta.

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów
CERAMTRANS2
#10 Popularyzator#

@_HolaOla_

U mnie powiązanie konta jest przyblokowane, tzn "nie mam powiązanych kont" i prosi abym wszedł w menadżera sprzedaży, no ok wchodzę i....co dalej ?

oznacz moderatorów
_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@CERAMTRANS2 Ta funkcja nie pozwala łączyć kont, jeśli korzystasz z Menedżera Sprzedaży, a aby powiązać konta, przynajmniej na jednym z nich musisz mieć aktywny abonament. Tylko z poziomu konta z abonamentem możesz zarządzać połączeniami.

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów
CERAMTRANS2
#10 Popularyzator#

@_HolaOla_ na jednym i na drugim mam abonament, czyli jak mogę zrobić aby połączyć ? muszę zrezygnować z menadżera ? ale jak to zrobić?

oznacz moderatorów
alphadan_biuro
#7 Wielbiciel#

Mam ten sam problem z połączeniem swoich kont. Mimo rezygnacji z Menadzera sprzedazy nadal nie mogę powiązać kont. Cały czas odsyła mnie do usunięcia konta z Menadżera, co było robione już kilkakrotnie. Jakaś podpowiedź?

oznacz moderatorów
nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@alphadan_biuro Jeśli problem występuje niezależnie od przeglądarki, z której korzystasz, prześlij zrzuty ekranu, które go zobrazują.

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów
alphadan
#7 Wielbiciel#

Dzięki, poniżej screeny. Konto główne to alphadan i z niego są zrobione zrzuty. Nie mogę połączyć konta alphadan z kontem alphadan_biuro. Dzięki za pomoc.Bez tytułu.pngBez tytułu1.pngBez tytułu2.png

oznacz moderatorów
nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@alphadan Wysłałam Twoje zgłoszenie do konsultacji. Wkrótce odezwę się ponownie.

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów
nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@alphadan Dostałam informację, że Menedżer Sprzedaży jest wciąż aktywny na Twoim koncie. Najprawdopodobniej przyczyną jest to, że wysłałeś prośbę o zmianę konta głównego. Ten proces został już zamknięty. Spróbuj teraz dezaktywować konto w menedżerze.

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów
alphadan
#7 Wielbiciel#

Jest ok, wszystko działa, dziekuję za szybka pomoc

oznacz moderatorów