anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Możliwość usuwania utworzonych wcześniej własnych dostaw

Shadow_Angel
#10 Popularyzator#

Kiedyś, w sumie z czasem się powiększyła ta lista, utworzyłem listę dostaw.

Tj. np. kurier tani, kurier drogi, poczta paczka, poczta list itp...

Ale to się zmieniało z czasem, i części w ogóle nie potrzebuję.

Nie rozumiem, dlaczego nie można usuwać niczego z listy dostaw, wyjaśni mi ktoś ? : )

Chciałbym móc usuwać z tej listy elementy, bo zrobił się spam i będzie co raz większy.

Można edytować, owszem, ale wystarczą mi np 3, a mam ich 10 (tyle kiedyś potrzebowałem a i kiedyś, np. 10 lat temu, były inne opcje, zasady, wybór itd..).

Chodzi mi konkretnie o: https://allegro.pl/moje-allegro/sprzedaz/ustawienia-dostawy 

oznacz moderatorów
8 ODPOWIEDZI 8

Client:44052296
#21 Demiurg#

Może moderacja coś pomoże @_HolaOla_ @nat_not 

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

@Shadow_Angel Chodzi o cenniki dostaw? Nie usuniesz, możesz tylko edytować. Było to poruszane wiele razy na forum. Po prostu nie ma opcji usuwania.

oznacz moderatorów

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@Shadow_Angel Dokładnie tak jak pisze @xyz96, nie ma możliwości usunięcia takiego cennika. 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów

Shadow_Angel
#10 Popularyzator#

To że nie ma, to ja w zupełności rozumiem : )

Pytanie brzmi, jakim cudem tak oczywistej opcji brak ?

To jakby wyłączyć opcję usuwania dodawania np. punktów odbioru.

Nie jestem w stanie zrozumieć tego : O

Rozumiem np. usuwanie komentarzy na forum, może być zablokowane. Ma to swoje podstawy, i wcale nie trzeba ich usuwać, Moderator może poprawić.

Ale w przypadku cennika dostaw, kto mi to poprawi, tak żebym to mógł usunąć ? Administrator ? Moderator ?

To jest co najmniej dziwne. Ale dobrze. Wrzucę sugestię dodania tej jakże niezbędnej i dziw że brakującej opcji.

Dzięki : )

oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@Shadow_Angel możesz jeszcze poszaleć limit jet 250 szablonów dostawy i ich nie usuniesz, zostanie Ci tylko edycja 😄

________
Κώστας
oznacz moderatorów

mwmonety
#21 Demiurg#

To znaczy że nie można rozwiązać umowy z jakimś dostawcą który okazał się nie taki jakim bym oczekiwał ? Pozostaje tylko edytowanie jego cennika ,taka opcja nie jest do przyjęcia .Każdy sprzedawca powinien mieć możliwość wyboru cenników i dostawców w zależności od ich ofert dostosowanych do jego potrzeb. 

oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@mwmonety w każdym cenniku są Ci sami dostawcy i jest to taki sam szablon 🙂 zmieniasz lub usuwasz dostawcę, edytujesz podpięty do aukcji cennik dostawy i po sprawie, zamiast tworzyć nowego 😄

________
Κώστας
oznacz moderatorów

mwmonety
#21 Demiurg#

@kostas11 Tak do tej pory myślałem i dzięki za potwierdzenie .

oznacz moderatorów