anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Możliwość wyboru nazwy firmy z podanych

interszafa
#10 Popularyzator#

Witam, zauważyłem, że w niektórych kategoriach w pasku "wybierz firmę ( markę )" znajduje się po 12-15 różnych firm, przy kilkuset występujących w danej branży.

np. W dziale spoty zimowe możemy wybrać jedna z 15 dostępnych firm, ale w dziale turystyka w pasku jest dostępne ponad 40 . Czy można przenieść nazwy firm używane w dziale sprzedaży jednej kategorii do innej kategorii ? Przez ograniczony wybór firm w dziale sporty zimowe, wygląda to tak, jakby sporty zimowe kulały na allegro.

 

oznacz moderatorów
9 ODPOWIEDZI 9

pogotowie-it
#13 Ambasador#

@interszafa 

Chodzi Ci o filtry w czasie wyszukiwania przedmiotów?

oznacz moderatorów

interszafa
#10 Popularyzator#

dokładnie o to, oraz także filtry używane w czasie wystawiania ( filtry z nazwami firm ) Podnosi to "rangę" sprzedawanego przedmiotu. 

oznacz moderatorów

pogotowie-it
#13 Ambasador#

@interszafa 

Najlepiej napisać przez kontakt i wybrać najbardziej pasującą kategorię. Wtedy trafi Twoja sugestia do odpowiedniego działu i "może" ją wcielą w życie.

https://allegro.pl/pomoc/kontakt

 

oznacz moderatorów

interszafa
#10 Popularyzator#

przecież właśnie zrobiliśmy tutaj nowy dział - sugestie i pomysły :]

Mam nadzieję, że to forum zastąpi https://allegro.pl/pomoc/kontakt dzięki szybkości odpowiedzi i wygodzie, jak na cafe kiedyś

oznacz moderatorów

nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@interszafa Opcja "zaakceptuj" z założenia powinna być używana w sytuacji, w której uznajesz, że odpowiedź rozwiązuje Twój problem. Wątek automatycznie jest wtedy przenoszony do "Rozwiązanych" i może służyć pomocą innym allegrowiczom odwiedzającym Gadane.

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów

interszafa
#10 Popularyzator#

Jak wcisnąłem, to się się dowiedziałem, ale cofnąć już nie można. Przydało by się.

oznacz moderatorów

konto zamknięte
Nie dotyczy

@interszafa,
@nat_not  ci pomogła, więc daj jej lajka i zaznacz jako rozwiązanie. Dzięki 🙂

oznacz moderatorów

akcesoria-net-pl
#15 Entuzjasta#

@konto zamknięte Rozwiązanie? 

oznacz moderatorów

konto zamknięte
Nie dotyczy

na kropeczkach jest ta opcja 🙂 ten co zakłada temat może zaznaczyć 😛

oznacz moderatorów