anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Moja sprzedaż w aplikacji mobilnej brak podglądu oraz edycji problem

gancar25
#7 Wielbiciel#

Mam wystawione kilka przedmiotów na sprzedaż na Allegro jest problem że nie można sobie edytować ani obejrzeć moją sprzedaż na aplikacji mobilnej i co można z tym fantem zrobić i bardzo bym prosił o pilną i szybką odpowiedź

oznacz moderatorów
3 ODPOWIEDZI 3

w_kiwi
Moderatorka
Moderatorka

@gancar25 aplikacja mobilna już od dawna nie służy celom sprzedażowym, dlatego nie możesz edytować ofert. Nie jest to błąd. Aplikacja Allegro służy jedynie do zakupów. 

   Wiktoria
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów

AnnaG-Antyki
#18 Luminarz#

No coś Ty xD. Kupowanie przez apke to proszenie się o kłopoty. Wyświetlanie- nawet nie będę komentować, wieczne problemy z płatnościami, chińczyków ominąć to w niektórych kategoriach na apce nie idzie...  Na kompie jeszcze idzie cos kupić na apce absolutnie nic. Jedyną jej zaletą jest powiadomienie o nowej wiadomości. Można dzięki temu odpisać kupującemu w regulaminowym czasie... Ups pewnie teraz je zlikwidujecie...xD Ogólnie badziew nie przeszkadza jak już człowiek dojdzie jak wyłączyć otwieranie linków w niej, bo wcześniej to nieźle obecność jej wkurzała... Googlujesz sobie i co klikniesz to apka, można było telefon pogryźć. 

To tylko moje odczucie czy więcej osób podobnie myśli?

oznacz moderatorów

jacekberet70
#7 Wielbiciel#

Myślałem że tylko jak mam taki problem ha ha  to jest jakiś żart   co to kogo obchodzi gdzie używam allegro i z jakiego urządzenia  korzystam żyjemy w takich czasach że  tam gdzie zainstaluje tam ma działać  koniec i kropka , mam ciągać ze sobą wiecznie komputer  żarty  Allegro zacznijcie słuchać użytkowników

oznacz moderatorów