anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Moje konto zostało zablokowane, co teraz?

dorjab
#8 Zapaleniec#

Witam.

Mam zablokowaną sprzedaż. Od 6 dni nie mam możliwości prowadzenia sprzedaży. Na czacie nie można odblokować konta, na infolinii również. W jednym i drugim przypadku sprawa zostanie przekazana do odpowiedniego działu, który zajmuje się blokowaniem i odblokowaniem kont. Nikt nie napisał nie zadzwonił z jakimkolwiek wyjaśnieniem.

A wszystko zaczęło się od tego że w ciągu 24 h nie wypowiedziałam się w dyskusji. Pilny wyjazd poza biuro...

Ile czasu trwa odblokowanie konta? Na razie 6 dzień.

Ktoś pomoże?

Dorota

oznacz moderatorów
7 ODPOWIEDZI 7

mdrogeria
#21 Demiurg#

@dorjab brak odpowiedzi w dyskusji zapewne wpłynął na jakość ,która spadła Ci poniżej neutralnego stąd blokada . Stan taki trwa 30 dni i podejrzewam ,że wcześniej nie możesz się spodziewać zdjęcia blokady . Podpytamy dziewczyny  @ko_alka @mr_oma @la_nika @nat_not @_HolaOla_  

oznacz moderatorów

Agent051
#16 Inspirator#

@dorjab nikt ci nie pomoże, musisz stosować się do tego co dostajesz w mailach od allegro. Im się nie spieszy, odpisują co kilka dni. 

oznacz moderatorów

kolekcjoner608
#21 Demiurg#

Musisz siedzieć i czekać w kolejce ,rozpatrują bardzo powoli i żadnym batem nie pogonisz.

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@dorjab przykro mi, ale nie mogę pomóc, ponieważ tę kwestię można wyjaśniać jedynie z działem bezpieczeństwa. Poczekaj proszę na naszą odpowiedź w sprawie nr 25973243. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

dorjab
#8 Zapaleniec#

Dziękuję Monika za zaangażowanie się w temat.

Jednak nadal nie mam odpowiedzi na jedno proste i precyzyjne pytanie:

Jak długo będzie trwało odblokowanie konta?

 

Rozumiem, że popełniłam wielkie przestępstwo nie odpowiadając w dyskusji w ciągu 24 godzin.

Sytuacja ta i myślę że wiele innych, podobnych pokazuje jasno, że regulamin Allegro nie jest doskonały.

Jak pisałam wyżej popełniłam wielkie przestępstwo ale nadal nie wiem ile będzie trwała ta kara?

Czy odpowiedź jest tak skomplikowana do napisania? Tydzień, dwa, miesiąc pół roku?

Dorota

oznacz moderatorów

dorjab
#8 Zapaleniec#

Witam.

Dla śledzących temat lub szukających odpowiedzi w podobnej sprawie.

Na chwilę obecną jest to 12 dzień zablokowanego konta.

Korespondencja w sprawie nr 25973243 z działem bezpieczeństwa nie przyniosła żadnego pozytywnego efektu. Konto nadal jest zablokowane.

W taki właśnie sposób są traktowane osoby, firmy na Allegro, które prowadzą sprzedaż.

Dorota

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@dorjab przykro mi że to tyle trwa! Poprosiłam odpowiedni zespół o odpowiedź dla Ciebie, mam nadzieję, że to przyspieszy rozwiązanie problemu. Jeśli chodzi o Twoje pytania z poprzedniej wiadomości to nie jestem w stanie określić ile taka blokada trwa, ponieważ każdy przypadek jest rozpatrywany indywidualnie i nie ma z góry określonego czasu. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów