anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Na górze oferty pojawiły się Oferty sponsorowane zamiast inne przedmioty sprzedającego

marrrro77
#8 Zapaleniec#

Witam, zauważyłem dzisiaj że u góry wszystkich ofert w serwisie pojawiły się miniatury Oferty sponsorowane zamiast inne przedmioty sprzedającego które wylądowały na dole strony. Kiedyś był już taki problem ale pamiętam że zostało to naprawione.

Wystarczy wejść w dowolną ofertę w serwisie, sprawdzane na 2 przeglądarkach i na telefonie. Proszę o interwencję w tej sprawie.

Pozdrawiam

@ko_alka@mr_oma@la_nika@nat_not@_HolaOla_ 

oznacz moderatorów
18 ODPOWIEDZI 18

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@marrrro77 jesteś bardzo czujny, ale nie jest to problem, ani błąd z naszej strony. To prawidłowe działanie, ponieważ od dziś na stronie produktu i na stronie oferty karuzelki wyświetlamy w tej samej kolejności we wszystkich kanałach - karuzelkę "Oferty sponsorowane, które mogą Cię zainteresować" wyświetlamy jako pierwszą. Karuzelkę Inni klienci oglądali również, którą dotychczas wyświetlaliśmy na górze strony - teraz wyświetlimy pod opisem przedmiotu. 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów

rppf
#12 Orędownik#

Prawidłowe ??

To żart ?

Niszczenie życia sprzedającym jest prawidłowe ??

Utrudnianie ekstremalne zakupów kupującym jest prawidłowe ??

Czy osoby wprowadzające te zmiany na Allegro - kiedykolwiek na Allegro sprzedawały choćby prywatnie i czy regularnie kupują ?

Moje wrażenie - NIGDY !!!

Pomijam już fakt, że pracują w tajemnicy, bo dziś przyznać się, ze pracuje się w Allegro i tak niszczy sprzedających i utrudnia życie kupującym ...ja bym się po prostu wstydził i bał ....☹️😥

oznacz moderatorów

cocolinator
#7 Wielbiciel#

Nawet jeśli zapromowałbym oferty to prawdopodobieństwo że moje oferty tam będą podczas zakupów robionych przez Klienta jest jak wygrana w totolotka. 

Zapewne 95% promowanych ofert w tej promowanej karuzeli jest ze sklepu allegro.

oznacz moderatorów

kolekcjoner608
#21 Demiurg#

No co ty w totolotku to masz jakąś szanse ,małą ale masz a tu to będziesz tylko sponsorem dla innych.

oznacz moderatorów

cocolinator
#7 Wielbiciel#

takie są fakty.

Jak można podjąć decyzje że koło ceny i przycisku zakupu może być propozycja sprzedaży rzeczy od innego sprzedającego ? Ani to do smarta się nie przyda ani do niczego.... Jednie co to zachęta żeby wykupić promowanie czyjegoś sklepu. 

To podobnie jakby w castoramie sprzedawali rzeczy leroy m**piiip**n a im bliżej kasy tym więcej towaru konkurencji.

Ciężko już przerzucać koszty na klienta bo ile może kosztować przykładowy ołówek lub o ile wyższy musi być ekspres do kawy żeby prezentować go na allegro (ktoś musi zapłacić te 200zł czy 400 zł prowizji - bo takie są fakty). Oferty łączone troszkę to rekompensowały ale allegro zabierze wszystko sprzedającym podbijając inflacje w Polsce - bo co to jest inflacja - wyższe ceny w sklepach a nie więcej kasy w portfelach uczciwych małych sprzedawców !

Na końcu komentarz klienta: kupiłem ołówek u tego sprzedawcy ale cena nieadekwatna do jakości - Z pełną odpowiedzialnością wystawiam NEGATYWNY komentarz ponieważ w tej cenie to ołówek powinien mieć opakowanie ze wstążeczką i niespodziankę w paczce. 

 

 

 

oznacz moderatorów

Kmb_press
#7 Wielbiciel#

Niestety od czasu wprowadzenia tej zmian obroty do teraz 14.06.22 spadły nam o 50%,  pewnie zyski allegro wzrosły bo więcej osób kupie promowane towary.  Walczymy żeby klient jakoś wszedł na naszą aukcję,  a tu cyk klientowi są podsuwane pod nos aukcje konkurencji. To przeważyło szalę - usypiamy nasze konta na allegro po wielu latach - to się po prostu nie opłaca.

oznacz moderatorów

arek_inc2
#8 Zapaleniec#

Z którego kręgu piekła wyciągnęliście osobę, która na to wpadła? Dramat, dawno nie widziałem głupszego, bardziej utrudniającego życia pomysłu.

oznacz moderatorów

kuba1550
#12 Orędownik#

To jest kretynizm opcja. Są już sponsorowane oferty na górze i na dole w każdym dziale allegro są jeszcze promowane oferty także w każdym dziale to na grzyb jeszcze sponsorowane oferty w mojej ofercie i to na środku aukcji ? Ciężko się sprzedaje w dobie drożyzny i ciężko przyciągnąć klienta na zakupy to jeszcze w połowie aukcji jakieś kretyńskie oferty sponsorowane. A co mnie obchodzą kogoś sponsorowane oferty !! Najgorsza opcja na allegro nie wiem na grzyb ktoś zmienił kolejność. Przydała by się jeszcze wyskakująca reklama ze sponsorowanymi ofertami z uciekającym krzyżykiem aby nie można było jej zamknąć. Mam nadzieję że ta kolejność wróci do tego co było tak szybko jak się pojawiła 😡

oznacz moderatorów

annas14-firma
#16 Inspirator#

@kuba1550 Nie licz na to. Coś muszą robić żeby przywrócić zainteresowanie promowaniem ofert. 

oznacz moderatorów

rppf
#12 Orędownik#

Jak można nie liczyć na usunięcie tej tragicznej zmiany ? Jak ludzie w milionach sprzedających i kupujących zaczną protestować - to nie zauważą ? 

Co na to pracownicy Allegro, szefowie ? Oni nigdy tutaj nie sprzedawali, nie kupują ? Nie widzą tej tragedii ?? 

Przecieź to NISZCZY sprzedawców i zabija przyjemnoßć i radość kupowania !!

oznacz moderatorów

KristinArt
#7 Wielbiciel#

Zgadzam się w 100%.

Niestety jest to zagranie poniżej pasa.
Z jakiego powodu my sprzedawcy mamy reklamować konkurencję? Do tego która często sprzedaje mocno zaniżone jakościowo produkty...
Właśnie mieliśmy również pisać w tej sprawie jednak nie będziemy powielać tematu.

Myślę że UOKiK się powinien tą sprawą zainteresować...

oznacz moderatorów

maxbhpmax
#1 Nowicjusz#

Też tak uważam .Rozumiem ze allegro chce  zarabiać ale w danym momencie to brak szacunku  nas  ciekawe jakby sie czuło allegro gdyby na jego stronach reklamowało się np. **piiip** nam to fundujecie .

oznacz moderatorów

maxbhpmax
#1 Nowicjusz#

no u was na stronie nawet nazwy konkurencji nie można napisać bo zaraz jest auto korekta a nam na naszych aukcjach inne, konkurencji możecie wrzucać.......

oznacz moderatorów

ALCkow
#13 Ambasador#

Urząd Ochrony Konkurencji i Konsumentów prowadzi dwa postępowania wobec Allegro, antymonopolowe i wyjaśniające 

oznacz moderatorów

atechnik_sklep
#13 Ambasador#

Tak patrzę na aukcje i nie mogę wyjść z podziwu jaki syf potrafi zrobić Allegro. Chcę kupić coś konkretnego a tu nawet na pojedynczej ofercie pełno "śmiecia" typu promowane, sponsorowane, polecane itp. Bałagan do potęgi. W bałaganie nie chce się kupować. Wiem co chcę kupić, wiem czego szukać, wiem ile chcę na to wydać a Allegro mi przeszkadza w zakupach.

Ktoś wam marketingowych bajek naopowiadał i wprowadzacie je w życie ;).

oznacz moderatorów

kaliszaneczka-x
#15 Entuzjasta#

Kiedyś spoglądałam tam i czasem coś dokładałam do koszyka od tego samego sprzedającego. Teraz wrzucam do koszyka. Wchodzę by zapłacić, bluzgam brzydko widząc że to od różnych sprzedających. Wywalam koszyk i nie kupuje nic. Standard.

oznacz moderatorów

rppf
#12 Orędownik#

Racja w 100 % !!

Bo te zmiany, to nie tylko TRAGEDIA dla sprzedających !!

To także ogromne zamieszanie i utrudnienie dla kupujących !!

Allegro OD LAT wprowadza TRAGICZNE zmiany ...ale, że takie coś zrobią, to nie sądziłem !!

Na pierwszym miejscu ZAWSZE powinien być CZŁOWIEK !!

oznacz moderatorów

rppf
#12 Orędownik#

No przecieź to normalne, ze chce się za jedną przesyłką kupić więcej potrzebnych rzeczy ...

A teraz trzeba uważać i tam nie klikać, chyba, źe chcemy zakupy zrobić u innej osoby ...tragedia 

Coraz gorzej na Allegro się kupuje, coraz mnie rzeczy mozna znaleźć, a tu teraz i to 😖

oznacz moderatorów