anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Nadanie w terminie a zagubienie przesyłki przez Inpsot

planeta_kabli
#11 Animator#

Witam, mam pytanie czy ktoś kiedyś miał podobną sytuację. 
Jak co dzień nadałem dziś część zamówień tj 133 przesyłki bezpośrednio w oddziale inpost - u mnie oddział Choloerzyn.

Na ten moment od momnetu przekazania przesyłke minęło już 5 godzin, potencjalnie uważam je za zaginione, czy w tym wypadku allegro przewiduje jakieś odstępstwa ws "rozliczania" z terminowych nadań. 133 przesyłki to znaczna ilość która może wpłynąć na statystyki SS oraz oznaczenia 'kup do ... jutro u Ciebie" 

 

@w_kiwi @ko_alka @la_nika @nat_not @_HolaOla_  

oznacz moderatorów
3 ODPOWIEDZI 3

pecela
#17 Koryfeusz#

Zaginięcie przesyłki to niedoręczenie jej do adresata lub punkty odbioru  w ciągu 30 dni od dnia następnego po jej nadaniu. W twoim przypadku to nawet nie jest opóźnienie (poza tym w usługach Inpost z przedrostkiem Allegro, nie ma czegoś takiego jak opóźnienie, bo to usługi bez gwarancji terminu doręczenia).

oznacz moderatorów

planeta_kabli
#11 Animator#

Miły użytkowniku, nie prosiłem o pomoc przy interpretacji mojego zapytania oraz analizę poprawności treści. Myślę, że każdy kto przeczytał wie jakie pytanie kieruję.

Przed tym jak mnie zaraz zaatakujesz zastanów się czy warto. 

Miłego dnia 🙂

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@planeta_kabli przesyłkę uznajemy za nadaną, gdy zostanie zeskanowana przez kuriera, najwyraźniej jeszcze do tego nie doszło nie oznacza to jednak, że przesyłki zaginęły. 
Jeśli chodzi o Twoje pytanie to, czy posiadasz  potwierdzenie, że przesyłki zostały przez Ciebie dostarczone do punktu, a nie zostały zeskanowane? 
Może to wpłynąć na wyświetlanie Twojego przewidywanego czasu dostawy. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów