anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Nadawanie inpost - paczkomaty

MAMY ROZWIĄZANIE!
mikeza
#20 Guru#

witam

chciałbym wprowadzić opcję paczkomatów do naszych aukcji. Niestety temat ten przerasta zarówno allegro jak i konsultantów inpost. Każdy z nich przekazuje nam inne informacje. Nie da się tego ogarnąć. Jedni piszą, że nie trzeba umowy, inni że jest konieczna. Według inpost jeśli klient nie kupi w smarcie, pomimo, że mam ustawione 8,99zł muszę płacić stawkę według normalnej ceny jeśli nie mam umowy, albo według stawek z umowy. Żadna stawka nie jest tak niska żeby koszt był 8,99zł brutto, a dodatkowo jest podział na gabaryty. W żadnej sytuacji nie da się uzyskać tak niskiej ceny. Mam dopłacać z własnej kieszeni ? Jak to wygląda u Was ?

______________________________________
Dobra rada zaczyna się od milczenia
oznacz moderatorów
23 ODPOWIEDZI 23
mikeza
#20 Guru#

w życiu bym nie wpadł, że o to jej chodziło 🙂

______________________________________
Dobra rada zaczyna się od milczenia
oznacz moderatorów
mikeza
#20 Guru#

Pani z inpostu miała na tyle odwagi, że przyznała się przed chwilą, że skontaktowała się z kimś z allegro w celu wyjaśnienia wątpliwości. Swoją drogą to trochę śmieszne, że ona nie wie jak działa program smart i te wysyłki. dobrze, że przynajmniej dopytała się jeszcze kogoś o ten temat 🙂

______________________________________
Dobra rada zaczyna się od milczenia
oznacz moderatorów
Kaliope_Brzeg
#21 Demiurg#

@mikeza  Smart to wymysł Allegro i właściwie mogą w InPoście nie wiedzieć. Podejrzewam, że gdybym mojego opiekuna z PP zapytała o zasady Smart to byłoby podobnie 🙂

_____________
Kama
oznacz moderatorów
mikeza
#20 Guru#

to działa już rok, więc trudno o tym nie wiedzieć, tym bardziej, że rozliczają się między sobą. allegro - inpost. mnie już nic nie zaskoczy 🙂

______________________________________
Dobra rada zaczyna się od milczenia
oznacz moderatorów