anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

nadchodzące opłaty 2

Sabrinsklep
#7 Wielbiciel#

Dlaczego  w zakładce mam opłatę za wyróżnienie 19 zł po niżej 0 zł za tą samą akcje. Opłaty naliczają się. Zaznaczam iż jestem z okresie promocji . Nowe konto. 

oznacz moderatorów
3 ODPOWIEDZI 3

mdrogeria
#21 Demiurg#

Sabrinsklep Zapoznaj się dokładnie z regulaminem , jeśli dobrze kojarzę 0zł jest za pierwszy 10-cio dniowy cykl i jak nie wyłączysz promowania przed upływem tego okresu w kolejnym cyklu zostanie naliczona opłata .

CZYTAĆ ,CZYTAĆ ,CZYTAĆ ,CZYTAĆ ..............

oznacz moderatorów

Sabrinsklep
#7 Wielbiciel#

Masz rację czytać , tylko gorzej ze zrozumieniem tekstu. Mam tzw II etap powitalny i go nie rozumiem . Bez pomocy pisemnej allegro bym go dalej bym nie rozumiała.

Ad1

Dlaczego mam doliczane większe opłaty niż w cenniku

 

  • 30% zniżki na prowizję od sprzedaży (bez limitu na prowizję, zniżki naliczymy od razu przy sprzedaży)
  • 50% zniżki na dodatkową prowizję od sprzedaży Oferty wyróżnionej (bez limitu na prowizję, zniżki naliczymy od razu przy sprzedaży)                                                                         - dodatkowa opłata od każdej sprzedaży w wysokości kilku groszy , ale tu o tym nie ma mowy, podobno coś jest na ten temat w regulaminie                                                                   Ad2.                                                                                               
  • 100 Wyróżnień dla Twoich ofert - pytanie czy darmowych bo mi się przy każdej nowej pokazuje opłata 19 zł   a za obecne teraz muszę płacić po  19 zł                                                  Pytanie czy dotrę do III etapu? chyba raczej nie 
  • Warunki:

    Otrzymasz zniżki w tym etapie, jeśli w poprzednim okresie będziesz mieć:

    • Minimum 30% ofert z dostawą Smart!
    • Minimum 200 wystawionych ofert lub 20 000 zł obrotu
    • Minimum 30% wyróżnionych ofert lub wykorzystasz 50 darmowych Wyróżnień
                                                                                                                                                                               czyli taka osoba jak ja , która zaczyna powinna wydać jakieś 1300 zł na wyróżnienia i posiadać 200 produktów   w asortymencie  Jaka tu pomoc ? Iż nie płacę jeszcze za wystawienie towaru ?
  • CZYTAĆ ,CZYTAĆ ,CZYTAĆ ,CZYTAĆ .............. regulamin przestudiowałam dawno , ale dziękuje za przypomnienie punktu o 10 dniach . Wiem już tylko iż nie zapłace za 30% ofert i nie mam co walczyć o III etap 
oznacz moderatorów

nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@Sabrinsklep W zakładce Nadchodzące opłaty widzisz koszty, które dopiero zostaną naliczone. Możesz sprawdzić kiedy to się stanie i podjąć decyzję np. o rezygnacji z danej opcji.

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów