anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Naliczymy opłatę 1 zł od każdej oferty, w której doszło do sprzedaży

accadia
#12 Orędownik#

@ko_alka @mr_oma @la_nika @nat_not @_HolaOla_  

Proszę o wyjaśnienie powyższej kwestii.

Jeśli w danej ofercie osoba X dokona zakupu - rozumiem, że zostanie naliczona dodatkowa opłata 1 zł.
Czy jeśli następnie osoba Y dokona zakupu w tej samej ofercie - również zostanie naliczona ta złotówka, czy dotyczy to wyłącznie pierwszego jakiegokolwiek zakupu w danej ofercie. 

oznacz moderatorów
542 ODPOWIEDZI 542

Luczu88
#8 Zapaleniec#

??? Fatyczne, tajemnica. Ciekawie jakie kierownictwo ma opcje polityczne, ..chyba **piiip**owskie 

oznacz moderatorów

dekorassi_pl
#8 Zapaleniec#

Ale brednie! W jaki sposób kupujący jest informowany o tym, że sprzedający ma wykupiony abonament? Telepatycznie?

oznacz moderatorów

blooming12
#9 Pomysłodawca#

Moi klienci często mają dodatkowe pytania i często rozmawiam z nimi o tym dlaczego wybrali moją ofertę / produkt, bo konkurencji mam sporo. I jedyne co ich interesuje, to jak szybko się z nimi komunikuję, czy odpowiadam wprost na ich pytania i jakie oceny mają produkty. Nie interesuje ich ani Super Sprzedawca, ani czy mam Abonnement, ani czy mam Sklep. 
I szczerze powiem, że ja też kupuję i dokładnie to samo mnie interesuje - ocena produktu i kontakt ze Sprzedającym. Duże sklepy w zasadzie omijam, nie odpowiadają na pytania (podłączone automaty), robią błędy, nie odbierają telefonu, nie dopasowują się do klienta (żadnych modyfikacji), wystawiają towar, którego faktycznie nie mają w magazynie, wysyłają z Chin lub Niemiec, nie panują nad wysyłkami do końca - więc nawet jeśli mają Abonnement / Sklep to nie ma najmniejszego znaczenia. 

oznacz moderatorów

filatelista2005
#7 Wielbiciel#

Bzdura

oznacz moderatorów

TOMak47
#8 Zapaleniec#

Bu, ha, ha śmiech na sali. Sami nie wierzycie, w to co piszecie.

oznacz moderatorów

wam51
#9 Pomysłodawca#

To, że ośmieszacie się pisząc takie "mądrości" to Wasza sprawa, ale nie traktujcie dorosłych, poważnych ludzi jak dzieci w przedszkolu (chociaż i im nie należy mówić bzdur). O jakich to badaniach tu mowa? O jakiej to wiedzy o abonamentach tu mowa? Żona i córka wciąż kupują jakieś ciuchy i po raz pierwszy usłyszały ode mnie o abonamentach i ich powiązaniu z dostępnymi funkcjami sprzedaży. Wstydźcie się, jeśli znacie to uczucie.

oznacz moderatorów

BTGroup
#9 Pomysłodawca#

Jestem sprzedającym i kupującym i jakoś nigdy przy zakupach nie zauważyłem, ani mi kurła do głowy nie przyszło, by sprawdzać, czy sprzedający ma abonament😂

oznacz moderatorów

AR_Auto_Czesci
#13 Ambasador#

@la_nika jak mam abonament za 39zł to mogę spać spokojnie ?

 

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@AR_Auto_Czesci tak, jeśli masz abonament podstawowy (który teraz kosztuje 49 zł) to 1 zł nie będzie doliczona. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

dorjabbis
#9 Pomysłodawca#

@la_nika

Mam dwa konta firma. Czy na każdym koncie muszę mieć abonament?

Jeśli połączę te dwa konta to jak kwestia abonamentu wygląda?

Dorota

oznacz moderatorów

mikeza
#20 Guru#

to trzeba wykupić abonament na obydwu kontach, sam nawet pytałem o tą kwestię.

______________________________________
Dobra rada zaczyna się od milczenia
oznacz moderatorów

szydelkowakraina
#7 Wielbiciel#

Jak mam sprawdzić, czy mam wykupiony abonament, bo nie pamiętam ?

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@szydelkowakraina sprawdzisz to w tej zakładce

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

stillpanzer
#8 Zapaleniec#

A ja mam paszport Polsatu, czy też mogę spać spokojnie ?🙄

oznacz moderatorów

mrpartner
#12 Orędownik#

Boże jakie **piiip**y gadacie ....  
Czy jeśli ja wam opłacam rachunki czyli Wam płacę to czy mogę wiedzieć ile macie aktywnych sprzedających ? 

2 ile do tej pory zostało wykupionych abonamentów ? 

3 czy od 2 listopada to wzrosło ?  bo ku...wa napewno, bo ja musze wykupić, a miałem go w du.ie... nic nie chce z tego abonamentu poza tego braku opłaty 1 zł 

Ja czuję się oszukany przez was !!!! 

Ok jak nie wykupie i naliczycie mi opłatę  1 zł to :

Czy zostanie ona zwrócona przy zwrocie towaru ? 

czy naliczycie prowizje od kwoty pomniejszoną o tą złotówkę ? czyli prowizję od 4 zł a nie od 5 zł ? jeśli towar się sprzedał sztuk 1 w cenie 5 zł ? 

 

oznacz moderatorów

domkar04
#14 Krzewiciel#

@mrpartner otrzymujesz zwrot tej złotóweczki, jak klient zwróci np. 1szt towaru z 4szt kupionych to otrzymujesz 25gr etc... i po co mieliby przeliczać prowizję ponownie 😁

oznacz moderatorów

fajniutka-f2
#2 Obserwator#

Jeśli wykupie abonament nie będzie pobierana prowizja od sprzedaży ?I ta 1 zł od sprzedaży ?

oznacz moderatorów

Kaliope_Brzeg
#21 Demiurg#

@fajniutka-f2  A konto masz firmowe?

_____________
Kama
oznacz moderatorów

adiesel
#8 Zapaleniec#

@ko_alka@mr_oma@la_nika@nat_not@_HolaOla_ 

Hurraaaa! Dziś mój pierwszy dzień z abonamentem!!!

Moderatorzy obiecali, że wzrośnie mi sprzedaż! Więc czekam.

Na razie spadła, ale Allegro obiecuje, że wzrośnie, więc nawet nie śmiem w to wątpić. 

Tylko ciekawe, co powiem za miesiąc...

oznacz moderatorów

SoyWax
#9 Pomysłodawca#

Może zaprzestaniesz tej swojej propagandy co? Kupujący chętniej kupują od tych co mają abonament czy może tym sposobem chcecie zmusić na zbieranie dodatkowych wymuszonych kwot pod postacią abonamentu na sprzedających? Wasze działania i trend w którym idziecie jest już wszystkim znany. Allegro nie ma nic do zaoferowania sprzedającym. Jesteście nastawieni na łupanie sprzedających. Dobrze że pojawiło się S H O P E E. Zobaczymy co z Wami będzie za jakiś czas. Na rynkach zagraniczych sorry ale ie istniejecie i nigdy nie będziecie istnieć. Może napisz ile macie postępowań w UOKIK. 

oznacz moderatorów