anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Naliczymy opłatę 1 zł od każdej oferty, w której doszło do sprzedaży

accadia
#12 Orędownik#

@ko_alka @mr_oma @la_nika @nat_not @_HolaOla_  

Proszę o wyjaśnienie powyższej kwestii.

Jeśli w danej ofercie osoba X dokona zakupu - rozumiem, że zostanie naliczona dodatkowa opłata 1 zł.
Czy jeśli następnie osoba Y dokona zakupu w tej samej ofercie - również zostanie naliczona ta złotówka, czy dotyczy to wyłącznie pierwszego jakiegokolwiek zakupu w danej ofercie. 

oznacz moderatorów
542 ODPOWIEDZI 542

mikeza
#20 Guru#

Wielki Brat patrzy 😉

______________________________________
Dobra rada zaczyna się od milczenia
oznacz moderatorów

krejzole
#14 Krzewiciel#

2 listopada powinni wszyscy wyłączyć sprzedaż niech sprawdzą jak się handluje bez sprzedawców

oznacz moderatorów

BTGroup
#9 Pomysłodawca#

Jestem za, bo mam już powyżej uszu tego qrestwa. Te ich ciągłe zmiany wprowadzają chaos i obniżają sprzedaż. Myślą, że sprzedający nie maja nic innego do roboty jak ciągłe wertowanie nowych przepisów i dostosowanie się do nich, no i ta ich działalność "mafijna"...zapłać, a damy ci spokój.

oznacz moderatorów

Client:96810784
#13 Ambasador#

@krejzole miałoby to sens gdyby włączyła się większa ilość sprzedawców. Może ktoś zrobi jakieś wydarzenie żeby można było podsyłać link?

oznacz moderatorów

dorjabbis
#9 Pomysłodawca#

U mnie na jednym koncie podczas  wystawiania nowych aukcji kilka razy pojawił się komunikat: Zbyt długo nie było aktywności na Twoim koncie. Zaloguj się ponownie.

 

Korpostołki które czytają wpisy srzedających robią złośliwości wobec nas.

Ale tylko tyle mogą zrobić.

Trudno przyznać się do błędnych decyzji.........  Nie

oznacz moderatorów

AR_Auto_Czesci
#13 Ambasador#

Przykład z dziś... właśnie padł, umarł śmiercią naturalną router w domu...

 

Znalazłem interesujący mnie nowy model w sklepie stacjonarnym, wracam do domu i zerkam czy może coś taniej na Allegro znajdę..... taki WAŁ... jutro jadę do sklepu... taniej, towar dostępny od ręki

 

Podjechać 2km to nie koszt, to tak samo jak do paczkomatu itp 

oznacz moderatorów

mudol
#11 Animator#

Ktoś ogarnia co z ofertami, które były wystawione PRZED 2 listopada, skończą się i zostaną wznowione? Alle DRO GO jak potraktuje takie oferty? Będzie opłata do takich ofert?

oznacz moderatorów

rppf
#12 Orędownik#

Też tak kiedyś miałem, ale życie z różnych względów, różnie się układa, nie każdy może sobie tak łatwo wyjść, pojechać, bo np. zdrowie fizyczne nie pozwala ...

I nie każdy mieszka 2 km od sklepu, niektórzy do większego branżowego/ centrum handlowego mają po 20-30 km !!

oznacz moderatorów

Halaba12
#8 Zapaleniec#

Sprzedaję książki, na które teraz jest mały popyt. Jeśli jeszcze sprzedaję w zestawie 3 tomy i mam płacić dodatkowo 3 zł?!  Jeden sprzedaje karnister za 100zł, inny książkę za 6 zł. Obaj płacą po 1złoty. To za tę książkę to będzie tylko 4 zł. Kto to to wymyślił? Może Suski?

oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@Halaba12 celem jest przerzucenie prywatnych na Lokalnie 🙂

________
Κώστας
oznacz moderatorów

pinsplash
#21 Demiurg#

@Halaba12 Ok, przetłumaczę Ci wiadomość od Allegro : "Spadaj na lokalnie!"

_______
BRÓSLI
oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@BTGroup wszystkie portale mają podobną prowizje 😞

W mojej kategorii 

Allegro 13 %

E 12,35 %

A 15 %

A po drugie jak mi coś nie będzie pasować pójdę na inny portal, przecież nie ma obowiązku ustawowego tu sprzedawać 😄

________
Κώστας
oznacz moderatorów

BTGroup
#9 Pomysłodawca#

OK, to ja teraz z innej beczki @kostas11 zauważyłeś, że odpowiadasz na nie istniejący mój post?

Napisałem ich kilka i wszystkie usunęli, najwyraźniej boją się niezadowolenia sprzedających Poniżej przytoczę jeden z usuniętych.

 

Są jakieś inne portale społecznościowe na którym są omawiane wymuszenia allegro?

Bo oprócz tego, że zaczęli mi usuwać aukcje pod nieprawdziwymi zarzutami, po tym, jak zacząłem niepochlebnie pisać na ich temat, to teraz doszła jeszcze cenzura, tu na portalu.

Napisałem się, na wklejałem zdjęć, by ujawnić ich qre_two po czym post się pojawił, a za parę minut ślad po nim zaginął.

 

 

oznacz moderatorów

mikeza
#20 Guru#

cenzura tutaj była, jest i będzie. Nic nowego niestety.

______________________________________
Dobra rada zaczyna się od milczenia
oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Każdy liczy złotówki więc nie martwią się o małych, uważam że to nieuczciwe ale....🤑

oznacz moderatorów

BTGroup
#9 Pomysłodawca#

Trzeba szybko czytać...tak szybko znikają posty😎👍

oznacz moderatorów

Fast_Electronic
#9 Pomysłodawca#

Ja już zgłodzenie do UOKIK wykonałem. Link https://epuap.gov.pl/wps/myportal/strefa-klienta/katalog-spraw/opis-uslugi/skargi-wnioski-zapytania-... Wystarczy krótko opisać i podpisać profilem zaufanym. Zgłaszajcie. Niech się trochę spocą zanim wprowadzą te opłaty.

oznacz moderatorów

WeebAll_pl
#10 Popularyzator#

Pięknie, dzięki skarga wysłana.

oznacz moderatorów

axelbis
#10 Popularyzator#

Obawiam się, że aktywność UOKiK w sprawie Allegro nie będzie zbyt wielka, zresztą taka jest już od lat. Po prostu Allegro ma układy, oczywiście nie za darmo. Opłaca się polityków, a oni odpowiednio moderują działalność takich organów jak np. UOKiK. Są sposoby, np. Allegro pompuje kasę w spółkę GS1 wymuszając zakupy kompletnie zbędnych wszystkim EAN-ów. A w Radzie GS1 zasiada m.in. Anna Maria Anders, polityk PiS-u. Podejrzewam, że inne osoby związane z władzami GS1 też mają powiązania z partią rządzącą. I tak się w tej Banana Republic od Poland robi interesy. Ciekaw jestem jak długo ten post powisi tutaj 😉

oznacz moderatorów

Fast_Electronic
#9 Pomysłodawca#

To nie znaczy, że nie należy zgłaszać...jak każdy będzie to olewał to będę robić co chcą i jak chcą! Zgłaszajcie!

 

oznacz moderatorów