anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Nazwa paczkomatu nie zgadza sie z miejscem przypisanym na allegro

Client:41077247
#7 Wielbiciel#

Screenshot_20220727-135421.png

Screenshot_20220727-140053.png

Screenshot_20220727-142709.png

To po kolei. Po zakończeniu oferty na AllegroLokalnie wygenerowałem etykiete z danymi takimi jak na screenie i wczoraj (26.07) wysłałem. Dzisiaj dostaje wiadomość od kupujacego że paczka znalazła sie w warszawie, a miała być w ciechanowie. Przyjrzałem sie temu co sie stało i rzeczywiście nazwa paczkomatu na allegro i ta w rzeczywistosci ze sobą koliguje, a dokładniej jest ta sama. I teraz pytanie po czyjej stronie leży wina i kto za taki błąd odpowiada Allegro czy inpost? Kupującemu zwróce pieniadze ale i tak jestem już stratny, dlatego chce wyjaśnień.

@InPost  @ko_alka @mr_oma @la_nika @nat_not @_HolaOla_  

oznacz moderatorów
9 ODPOWIEDZI 9

kostas11
#21 Demiurg#

@Client:41077247 już to zgłaszałem, ponoć  nie ma problemu po stronie allegro bo to kupujący wpisuje kod i adres jak pomyli jego problem 😞 

________
Κώστας
oznacz moderatorów

mr_oma
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@Client:41077247, zweryfikuję tę sprawę i wrócę do Ciebie z odpowiedzią. 

   Maja
   Moderatorka


   _____________
   Daj znać, co myślisz o Allegro Gadane i wypełnij ankietę! 🙂
oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#
oznacz moderatorów

Client:41077247
#7 Wielbiciel#

kupujący zobligował znajomego ze swojej strony na odbiór, więc kwestia pieniędzy jest zamknięta, ale i tak kod kreskowy z etykiety przypisany był temu w warszawie

oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@Client:41077247 bo z tego co zrozumiałem w odpowiedzi od allegro to klient sam wpisuje adres i kod paczkomatu więc klient podał pewnie poprawny adres a zły kod paczkomatu, a Ty nadając pewnie wklepałeś tylko kod, miałem ostatnio identyczną sytuację tyle że w jednej miejscowości 😄

________
Κώστας
oznacz moderatorów

Client:41077247
#7 Wielbiciel#

Widocznie tak. Pobieram automatycznie i je drukuje, ale to pierwszy od paru lat problem tego typu jaki miałem

oznacz moderatorów

mr_oma
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@Client:41077247, bardzo Cię przepraszam za tę sytuację. Otrzymałam potwierdzenie, że to problem po naszej stronie i jest on związany z podpowiadaniem ostatnio wybranego paczkomatu.

   Maja
   Moderatorka


   _____________
   Daj znać, co myślisz o Allegro Gadane i wypełnij ankietę! 🙂
oznacz moderatorów

upwards
#10 Popularyzator#

 To jeszcze ja tutaj dopiszę (problem zgłaszany na Gadane dla kupujących, ale dalej bez rozwiązania)

Punkt odbioru paczek Orlen Paczka w Wołominie, ul. Piłsudskiego 3...

na mapie Wołomin, wszystko się zgadza, tylko po wybraniu punktu wyskakuje... Chełm (czyli bardzo daleko) i dane punktu w Chełmie. 

W załączniku dobrze to jest widoczne...

Problem jest tylko poprzez przeglądarkę w komputerze, w aplikacji na telefonie jest ok

 

 

Przechwytywanie zawartości sieci Web_28-7-2022_153256_allegro.pl.jpeg

oznacz moderatorów

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@upwards Dziękuję, że ponownie podzieliłeś się z nami tym zgłoszeniem, ale cały czas działamy w tej kwestii, więc możesz być spokojny. Odnotowaliśmy ten błąd i pracujemy nad jego naprawą. 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów