anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Negatyw niezgodny z prawdą

www_drabiny_info
#8 Zapaleniec#

Witam serdecznie,

Klient wystawia negatywną opinię na temat pieca: "Blachy 0.01 mm spawy tragedia także nie polecam"

Jest to całkowite zakłamanie rzeczywistości ponieważ włos ma grubość 0,08 do 0,1 mm.
Wiec logicznym jest, że stalowa blacha nie może być takie grubości w piecu.
Taki komentarz jest nieprawdziwy i krzywdząco ocenia dany produkt. 

Wysyłam formularz z prośbą o usunięcie opinii i Pani odpowiada, że nie ma możliwości usunięcia opinii.
Ale opinia jest niezgodna z regulaminem bo zakłamuje fakty. Gdzie piec ma zewnętrzną blachę 2 mm a wewnętrzną ponad 2 mm. 

 

oznacz moderatorów
13 ODPOWIEDZI 13

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@www_drabiny_info bardzo mi przykro z powodu tej sytuacji, jednak nie będę mogła pomóc. Widzę, że prowadzisz już korespondencję e-mail z odpowiednim zespołem na ten temat (sprawa nr 30100362).  Tak jak napisaliśmy w wiadomości, treść komentarza odnosi się do otrzymanego przez kupującego przedmiotu i nie jesteśmy w stanie zweryfikować prawdziwości jego treści, dlatego możemy jedynie zasugerować kontakt z kupującym.  

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

ART_FOTO
#14 Krzewiciel#

@la_nika Ależ jesteście w stanie zweryfikować prawdziwość treści komentarza.Niech ten Wasz "specjalny zespół", który w chwili obecnej jest jednostronny, zakupi od Sprzedającego piec w celu zrobienia odpowiednich pomiarów 😁.

Tak swoją drogą, przy 0.01 grubości ścianki, piec nie ustałby samodzielnie.Domek z kart byłby solidniejszy 😁

oznacz moderatorów

www_drabiny_info
#8 Zapaleniec#

To nie jest rozwiązanie. 

oznacz moderatorów

Client:94057046
#14 Krzewiciel#

@Client:104371448 Allegro nie płaci za inicjatywę, tylko za wykonywanie obowiązków w pracy określonych umową o pracę. Ergo: mają was gdzieś.

oznacz moderatorów

Client:94057046
#14 Krzewiciel#

@Client:104371448 O, komentarz ci zniknął. 🙂

oznacz moderatorów

Client:104371448
#14 Krzewiciel#

@Client:94057046 najwyraźniej... 😮

oznacz moderatorów

az1rael
#21 Demiurg#

Bardzo łatwo możesz podważyć ten **piiip**yzm poszukaj na necie ofert zakupu stalowej blachy i wklej mondziołom ofertę zakupu na najcieńszą blachę bo coś mi się widzi że blachy 0.01mm nie ma w sprzedaży

oznacz moderatorów

kolekcjoner608
#21 Demiurg#

@az1rael Akurat pracuję na dziale z blachami i są takie cienkie blaszki również ale na pewno nie mają zastosowania w piecach.

oznacz moderatorów

az1rael
#21 Demiurg#

To homologacja do pieca na spełnioną normę powinna zalatwić sprawę 

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Zapewne  pomyliła się w wymiarze i nie 0,01 mm a cm,  nieładnie z jej strony, rozwiązanie nie ma możesz ją "postraszyć" że dasz do ekspertyzy i wówczas ją obciążysz kosztami, ale czy coś da?🤔

oznacz moderatorów

www_drabiny_info
#8 Zapaleniec#

Klient celowo napisał taką informację, żeby dopiec do komentarza. 

oznacz moderatorów

kolekcjoner608
#21 Demiurg#

@www_drabiny_info Komentarz jest ewidentnie kłamliwy (0,01 mm) nie ma zastosowania w produkcji pieców i allegro samo powinno go usunąć no chyba że popierają ewidentne kłamstwo .

oznacz moderatorów

szklowdomu
#9 Pomysłodawca#

Niestety miałam podobną sytuację. Allegro nie weryfikuje właściwości produktów oraz tego czy opis w ocenie był zgodny z rzeczywistością. 

Generalnie wniosek z tego taki, że możesz wystawiać negatywy sprzedającym do woli, ot tak... Wpisać że niebieski jest mało niebieski, a nie było tego w opisie 🙂

oznacz moderatorów