anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Pocztex Kurier 48 jest usługą wygaszaną

kostas11
#21 Demiurg#

Jak wielu już wie usługa Pocztex Kurier 48 jest usługą wygaszaną, zastąpi ją od 01.07.2022 roku usługa Pocztex 🙂

@ko_alka @mr_oma @la_nika @nat_not @_HolaOla_  jak to wygląda od strony allegro ? czy pocztex będzie w smarcie, coś musimy zmieniać w cennikach czy z automatu się zmieni ? czy allegro już jest gotowe na zmianę i import zamówień do EN ?

 

________
Κώστας
oznacz moderatorów
50 ODPOWIEDZI 50

kolekcjoner608
#21 Demiurg#

Dołączam się ,też bym chciał coś dokładnego w tym temacie usłyszeć bo dziś na poczcie nawet pytałem ale z wiedzą tam krucho w tym temacie.

oznacz moderatorów

Halfrunt
#18 Luminarz#

Też mam smarta dzięki Pocztex i jeśli klient bez smarta wybiera allegowego Pocztex w pełnej cenie to do EN importuje od razu do Pocztex 2.0 nawet mam taniej w promocji do końca czerwca. 

oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@Halfrunt ja już umowę mam na pocztex 2.0 tyle że w allegro mam kurier48 i tak się zastanawiam czy to już działa i mogę podmienić ?

________
Κώστας
oznacz moderatorów

Halfrunt
#18 Luminarz#

@kostas11 to zależy od umowy, ja podmieniam i liczą mi wg cennika z umowy, ale Smarty robię przez Allegro bo nie mam tej umowy allegrowej i za Smarta też by mi policzyli. 

oznacz moderatorów

ELMIX-SHOP
#12 Orędownik#

a jaka to promocja "taniej" ?

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@kostas11 dziękuję za te pytania! Poproszę Cię o cierpliwość, ponieważ muszę to skonsultować z zespołem, który zajmuje się usługą Smart! 🙂 
Dam znać, gdy tylko otrzymam odpowiedź!

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

maxr01
#17 Koryfeusz#

Spoko. Najlepiej dla sprzedających jest - gdyby ta usługa "znikła" całkowicie. Allegro Pocztex Kurier 48 (faktycznie 72) - wychodzę na zero lub dopłacam. 

--------------------------------------------------------------------------------
Rozumiem, że są ludzie, którzy za 20 gr. będą gnać pchłę przez 20km, lecz nie potrafię ich zrozumieć.
oznacz moderatorów

CHECINIAKI
#15 Entuzjasta#

Dużo lepsze od DPD.

oznacz moderatorów

Halfrunt
#18 Luminarz#

@CHECINIAKI i lepsze od kuriera UPS, przynajmniej dopłat za weryfikację adresu nie doliczają. 

oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

@maxr01 przez lata przerabiałem DPD  .. DHL .. UPS! i wiele innych równolegle z Pocztex-em , pozostawiłem aktualnie tylko Pocztex .. nie jest rewelacyjnie , ale 4 z małym plusem wystawiam tej firmie .

oznacz moderatorów

AlePiesio
#13 Ambasador#

@la_nika  czy już coś wiadomo? 

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@AlePiesio jeszcze nie. Gdy tylko otrzymam odpowiedź, na pewno do Was wrócę! 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

AlePiesio
#13 Ambasador#

Witam, jak długo mamy jeszcze czekać na odpowiedź? Minął już tydzień i nie ma żadnej informacji.  @ko_alka @mr_oma @la_nika @nat_not @_HolaOla_  

oznacz moderatorów

AptekaNatolinska
#14 Krzewiciel#

A jak to będzie jak nie mam smarta bom apteka?

oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@ko_alka @mr_oma @la_nika @nat_not @_HolaOla_  coś już wiadomo kiedy trzeba coś zmieniać bo na dziś mogę w EN podmienić ale nie wiem czy to jest gotowe na poprawne rozliczenie ?

Bo po imporcie mogę podmienić na 2.0 a może już w dostawach allegro mam zmienić i będzie poprawnie liczyło do smarta ???

gdhdhd.jpg

 

 

 

 

 

 

 

 

frfffrrf.jpg

________
Κώστας
oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@kostas11 @AlePiesio @ELMIX-SHOP @AptekaNatolinska @mdrogeria przepraszam, że czekaliście na odpowiedź! Jesteśmy w kontakcie z Pocztą Polską, a temat migracji klientów jest otwarty. Poczta Polska będzie utrzymywała obecne portfolio jeszcze przez jakiś czas, natomiast uruchomienie nowej usługi na Allegro mamy zaplanowane na sierpień. 
Nie mogę jeszcze odpowiedzieć jak będzie wyglądała migracja, ale najprawdopodobniej metody dostawy będą utrzymywane równolegle, a dotychczasowe stopniowo wygasimy.
Na razie nie powinniście zmieniać metody Allegro Pocztex Kurier 48 jeśli to ona zapewnia Wam Smart!

 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@la_nika no dobra miejmy nadzieję że 1.07 nie okaże się że nie mamy jak nadać paczek po imporcie do EN w smarcie bo zostanie nam wyłączone zgodnie z umową kurier 48 😞

________
Κώστας
oznacz moderatorów

BIO-KIOSK
#9 Pomysłodawca#

okazało się, że 01.07.2022 w systemie EN pojawiła się tylko usługa Pocztex2.0
Nie mogłem wybrać Pocztex48, bo nie wyświetlał się wybór tej metody
To był błąd w systemie EN
3 paczki poszły na Pocztex 2.0 i właśnie otrzymaliśmy fakturę za te 3 paczki z Poczty Polskiej
Nie uznali reklamacji, twierdząc, że wszystko jest dobrze
Czekamy na wiadomosć z odwołania
Allegro też nie pomogło nam w tej sprawie

oznacz moderatorów

CHECINIAKI
#15 Entuzjasta#

Jak ja nie lubię zmian 😞

oznacz moderatorów