anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Pocztex Kurier 48 jest usługą wygaszaną

kostas11
#21 Demiurg#

Jak wielu już wie usługa Pocztex Kurier 48 jest usługą wygaszaną, zastąpi ją od 01.07.2022 roku usługa Pocztex 🙂

@ko_alka @mr_oma @la_nika @nat_not @_HolaOla_  jak to wygląda od strony allegro ? czy pocztex będzie w smarcie, coś musimy zmieniać w cennikach czy z automatu się zmieni ? czy allegro już jest gotowe na zmianę i import zamówień do EN ?

 

________
Κώστας
oznacz moderatorów
50 ODPOWIEDZI 50

Kaliope_Brzeg
#21 Demiurg#

@kostas11 

 Dostałam dzisiaj pisemko, że Pocztex Kurier 48 przedłużają do 31.10.2022 😊

_____________
Kama
oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@ko_alka @mr_oma @la_nika @nat_not @_HolaOla_  zmiany zmianami, przesuwanie, dodawanie ale dalej nie mam konkretnej daty kiedy mam zmienić w cenniku kuriera48 na Pocztex żeby poprawnie importowało mi do EN i rozliczało smarta ???

________
Κώστας
oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

@kostas11 @Kaliope_Brzeg a ja dostałem dzosaij pisemko przedłużające okres korzystania z Poczteź kurier 48 do 28 luty 2023r

oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@mdrogeria a ja dostałem pismo że wydłużone do 31.10.2022 r. 😄

________
Κώστας
oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

@kostas11 takie jak Ty też mam , dzisiaj przyszło nowe z datą do końca lutego .

oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@mdrogeria większego baizlu jak na poczcie to nie widziałem 😄

________
Κώστας
oznacz moderatorów

Kaliope_Brzeg
#21 Demiurg#

@kostas11

Faktycznie bajzel na kółkach. Po co gitarę zawracają jak sami uporać się ze zmianami nie mogą.  Póki co informacji jeszcze nie dostałam.

_____________
Kama
oznacz moderatorów

serwis-texas
#19 Nestor#

@mdrogeria 

Też dziś takie dostałem.

oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@serwis-texas @mdrogeria @Kaliope_Brzeg czyli możemy przez najbliższe miesiące olać temat i nadawać tak jak dotychczas 😄

________
Κώστας
oznacz moderatorów

serwis-texas
#19 Nestor#

@kostas11 

Ja to w ogóle nie czuje tego tematu. Działam na zasadzie API do EN to nie bardzo widzę tu problem po swojej stronie. Ja przekazuje odpowiedni szyfrowany adres e-mail a jak się nazywa usługa i na czym polega to mnie nie interesuje.

oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@serwis-texas ja importuje do EN więc jak zmienią usługę to nie nadam, stąd pilnuje tego kiedy zmienić w allegro  🙂 

________
Κώστας
oznacz moderatorów

serwis-texas
#19 Nestor#

@kostas11 

Wybacz mi moja ignorancję i nie wiedzę w tym temacie ale niby dlaczego nie nadasz? Potrzebna będzie do tego nowa umowa czy co ?

oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@serwis-texas nie chodzi o umowę ba mam już nową na 48 i 2.0 ale bardziej o to że jak teraz zmienię na pocztex 2.0 to nie policzy mi smarta poprawnie takie info dostaliśmy od allegro 🙂

Na razie nie powinniście zmieniać metody Allegro Pocztex Kurier 48 jeśli to ona zapewnia Wam Smart!

________
Κώστας
oznacz moderatorów

serwis-texas
#19 Nestor#

@kostas11 

To wydziałem że Monika pisała. Zastanawia mnie bardziej czy Allegro nie mogło by tego samo zrobić? W odpowiednim momencie zamienić nazwę usługi w samym cenniku i było by z bani.

 A powiedz mi proszę czy na K48 i ten wymysł 2.0 to są na tej samem umowie? Bo jak nie to zaraz dzwonie do tej mojej cioci (opiekunka) 🙂

oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@serwis-texas Jak by sami zmienili a mogli by, to co my byśmy robili a tak coś się wysypie, albo jeden z drugim nie będzie mógł nadać i będzie co pisać na forum 😄

Dostałem aneks do umowy z dwoma załącznikami czyli oddzielne usługi Kurier48 i Kurier ( 2.0 jest w EN dlatego tak nazywam )  Co śmieszne trzeba tam podawać zawartość, wagę i inne cuda których nie wymagali przy kurierze 48 😞

________
Κώστας
oznacz moderatorów

BIO-KIOSK
#9 Pomysłodawca#

Tak tylko nikt nigdzie oficjalnie tego nie przekazała na Allegro

oznacz moderatorów

BIO-KIOSK
#9 Pomysłodawca#

No i własnie nie do końca tak jest
Podalismy email szyfrowany, ale 01 lipca rano w EN była tylko usługa Pocztex 2.0
Inaczej nie mogłem nadać przesyłki pocztowej
Teraz mam faktury z Poczty za przesyłki nadane Pocztex 2.0 i nic nikogo nie obchodzi, że email, że SMART jest jak wół na etykiecie

oznacz moderatorów

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@kostas11 Od 15 września udostępnimy możliwość dodawania nowych metod Allegro Pocztex. W kolejnych miesiącach planujemy usunąć obecne metody Allegro Pocztex. 🙂 

Będziemy o tym informować w aktualnościach. Zapowiedź dodaliśmy w tym artykule: https://allegro.pl/pomoc/aktualnosci/nowosci-i-zmiany-dla-sprzedajacych-we-wrzesniu-i-pazdzierniku-g...

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

Kaliope_Brzeg
#21 Demiurg#

@ko_alka 

Od razu mam ciarki jak piszecie, że coś usuwacie a coś innego dodajecie 😂

_____________
Kama
oznacz moderatorów

mwmonety
#21 Demiurg#

Samopoczucie jak na wizycie u chirurga i jego szyderczy głos mówi - to panu usuniemy ,to też usuniemy ale za to to wstawimy . 

oznacz moderatorów