anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Negatyw zaraz po zakupie

MAMY ROZWIĄZANIE!
Pszczola2013
#12 Orędownik#

Witam.

Kobieta kupiła u mnie wczoraj wieczorem lakier do paznokci i nadałam go dzisiaj ponad 2 godziny temu, a tu nagle wystawia mi do tego zakupu negatywa, bez żadnego kontaktu ze mną, nie dostała także jeszcze towaru (wszystkie gwiazdki możliwie najniżej). Jak można wystawić negatyw tylko dlatego że się coś kupiło?

Mało tego, odstąpiła od umowy zaraz po negatywie, a nie miała SMARTa więc zapłaciła za wysyłkę, a ja wg. prawa mam zwrócić jej także za tą wysyłkę, ewidentnie jakaś konkurencja, nie dość że negatyw to jeszcze naciąganie na koszty wysyłki. Czekała aż paczka nadana i negatyw, a potem odstąpienie.

Napisałam do allegro na czacie i dostałam taką odpowiedź: Obecnie nie widzę podstaw do usunięcia oceny, jednak zweryfikowałabym ocenę z zespołem do spraw bezpieczeństwa transakcji. Klient wystawił ocenę od razu po zakupie, stąd moja konsultacja. Poinformuję Państwa o mojej konsultacji mailowo i gdy tylko otrzymam informacje wrócę do Państwa z odpowiedzią 🙂

Na razie czekam na odpowiedź, ale dla mnie to jest chore że coś takiego trzeba konsultować i być może nic z tego usunięcie nie będzie.

Czy można tak po prostu kupić, zapłacić i nie czekając na dostawę wystawić negatywa oraz odstąpić od umowy a ja mam to zaakceptować?

Jeśli to tak zostanie to złożę pozew w Sądzie, mam dość takich osób.

oznacz moderatorów
27 ODPOWIEDZI 27
Pszczola2013
#12 Orędownik#

Wiem, a uważam że to błąd bo skoro smart jest dostępny dla wszystkich to ma dostęp do tego więc to jej wybór co wybrała.

oznacz moderatorów
kolekcjoner608
#21 Demiurg#

@Pszczola2013 Ewidentnie trafiła Ci się jakaś "osa" ,patrząca tylko kogoś u.....ić i popsuć wizerunek i statystyki . Allegro najchętniej to zamiecie pod dywan ,nie widząc w tym problemu ale takie zagrywki powinny być w jakiś sposób poskramiane . Jeśli portal nie chce tego sam zrobić to nam pozostaje tylko sąd i jego wyroki.

oznacz moderatorów
Pszczola2013
#12 Orędownik#

Ja tego na pewno nie odpuszczę, naprawdę zawsze się staram aby wszystko załatwić pozytywnie, zawsze jak ktoś zgłosi ze coś uszkodzone, zagubione itp to zwracam kasę albo wysyłam ponownie, a tu nagle od miesiąca jakieś pojedyncze niewielkie zakupy od różnych osób i negatywy. Do tego to R.I.P. Wiem że sprawa w Sądzie kosztuje, ale jak wygram to płaci przegrany, a zlecę to prawnikowi. Ta Pani nic do mnie nie pisała, nie dzwoniła, totalnie NIC, a tu nagle to.

oznacz moderatorów
az1rael
#21 Demiurg#

Grożby karalne są ścigane z urzędu nie z pozwu cywilnego i nic nie kosztuje złożyć zawiadomienie najwyżej policja umorzy 

oznacz moderatorów
Pszczola2013
#12 Orędownik#

Poczekam jeszcze na odpowiedź allegro ale myślę że zgłoszę sprawę na policję, a do Sądu o nieprawdziwy komentarz, a udowodnię bez problemu że nie było podstaw do wystawienia jak paczka dopiero nadana, a kontaktu z jej strony żadnego. Wiem że takie sprawy sie wygrywa bez problemu jak ma się dowody, a ja mam

oznacz moderatorów
Pszczola2013
#12 Orędownik#

Widzę że konto tej osoby zostało zawieszone..

https://allegro.pl/uzytkownik/DottiG

oznacz moderatorów
Pszczola2013
#12 Orędownik#

Komentarz też został już usunięty przez allegro

oznacz moderatorów
_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@Pszczola2013 Przepraszam, że czekałaś na moją odpowiedź, ale usunęliśmy ten komentarz, więc sprawę uznajemy za rozwiązaną 🙂 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów