anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

negatyw

euro-mix24
#7 Wielbiciel#

Komentarz Negatywny ze Słowacji gdzie nie wysyłam za garanice punk przeładunkowy w Tylicz , brak kontaktu z kupującym allegro twierdzi że kontakt jest .jakieś pomysły 

oznacz moderatorów
15 ODPOWIEDZI 15

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@euro-mix24 przykro mi, że nie możemy tutaj pomóc, ale tak jak poinformował Cię nasz pracownik w treści tego komentarza kupujący wskazał, że zamówienie, które otrzymał było niekompletne, a my nie mamy możliwości aby sprawdzić w jakim stanie przedmiot został wysłany i w jakim go otrzymał klient. Stąd też nie możemy usunąć tego komentarza. 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów

euro-mix24
#7 Wielbiciel#

Rozumiem tylko sprawdziliśmy dokładnie na monitoringu i na pewno było wszystko nawet jestem skłonny dosłać to co brakuje rzekomo ,ale ta osoba ma to gdzie na odczepnego wysłała jednego maila i kontakt się urwała telefonów nie odbiera. Nie widzę tu żadnej chęci współpracy .

oznacz moderatorów

Monika__L
#15 Entuzjasta#

Bo nie kaDy taka chęć wyraża

nic nie zrobisz

Nie uszczęśliwisz na sile

niketorzy wola zostać z niekompletnym zamówieniem albo brakiem przesyłki ale dać upust frustracji 

oznacz moderatorów

az1rael
#21 Demiurg#

@Monika__L prosze pani skoro sprzedawca ma dowód w postaci filmu z nagrania pakowania to negatyw po przedstawiwniu wam tego dowodu jest do zdjęcia. Kupujacy wedlug uokiku sam wnosi reklamacje do przewoźnika jako odbiorca jeśli reklamacje złożył też sprzedawcy to ten ją odrzuca na podstawie nagrania. Allegro powinno samo porównać ciężar dowodowy i wezwac kupującego do przedstawienia wyjaśnień i własnych dowodów na udowodnienie swoich roszczeń lub gdy te nie zostana podane lub są niewystarczające działać w myśl sentencji prawa osoba pozwana jest niewinna aż nieudowodni sie jej winy

oznacz moderatorów

Monika__L
#15 Entuzjasta#

Allegro musiałoby wejść w role sądu a nie ma chęci aby to robić. Nie ma bluzg to nie interweniują. 

oznacz moderatorów

RED
#21 Demiurg#

@Monika__L allegro ma obowiązek sprawdzać na żądanie użytkownika prawdziwość takich wpisów

i ukrywać te których prawdziwości nie jest pewne

ale serwis woli łamać polskie i unijne przepisy

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

@euro-mix24 Jako firma ponosisz odpowiedzialność za przesyłkę do chwili odbioru, zapewne kupujący ze Słowacji nie zna wszystkich tu zasad i nie chce żadnych kontaktów. Może dało by się wyjaśnić ale jak brak kontaktu.

oznacz moderatorów

az1rael
#21 Demiurg#

@LEW433 w tym przypadku obowiązuje prawo unijne bo zakup poza Polską i nie wiem czy prawo unijne ma zapis analogiczny do prawa polskiego o odpowiedzialności sprzedawcy za wysylkę do momentu odbioru, nie wiadomo również czy ma zastosowanie prawo pocztowe pl o doręczeniu bez zastrzeżeń i czy termin na ich wniesienie został zachowany czy nie 

oznacz moderatorów

euro-mix24
#7 Wielbiciel#

to i tak dla mnie nie ma znaczenia bo nie mogę usunąć komentarza ani dogadać się ze sprzedającym ,działanie jest jedno stronne mam cichą nadzieje że kosiarka się popsuje i kupujący nie będzie zadowolony z zakupu.

oznacz moderatorów

Monika__L
#15 Entuzjasta#

A w jaki sposób to die dostało na Słowację?

 

oznacz moderatorów

euro-mix24
#7 Wielbiciel#

adres jest w Polsce i firma do której się dodzwoniłem jest pośrednikiem wysyłania paczek do Słowacji ,Pan z którym rozmawiałem powiedział że to nie jest pierwsza sprawa z tym człowiekiem że za każdym razem z przesyłką jest coś nie tak .

oznacz moderatorów

az1rael
#21 Demiurg#

Wrzucic go na mnk bo sprawy nie zalatwisz

oznacz moderatorów

euro-mix24
#7 Wielbiciel#

nie wiem co to znaczy mnk.?

oznacz moderatorów

Monika__L
#15 Entuzjasta#

Moi nieaktywni kupujacy

Czarna lista 

oznacz moderatorów

euro-mix24
#7 Wielbiciel#

Tak to już jest dodany tylko że allegro tez z tym nic nie robi kiedyś to jeszcze dostawali ostrzeżenia a teraz z tego co wiem to nic z tym nie robią .

oznacz moderatorów