anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Negatywna ocena

M1985K
#8 Zapaleniec#

Cześć, 

Kupujący wystawił Mi negatywną ocenę. Paczka została wysłana na adres podany w zamówieniu, jest to dom opieki osób starszych gdzie przebywa kupujący, zakład ten kategorycznie nie przyjmuję żadnych paczek dla podopiecznych o czym kupująca osoba powinna wiedzieć, oczywiście zwrot został wykonany do mnie. Próbowałem kontaktować się z odbiorcą jednak oba telefonu podane były błędne, jeden jest do syna odbiorcy a drugi do jej córki. Że jest uczciwy (mimo iż musiałem pokryć ponownie koszty wysyłki) to dogadałem się z córką tej Pani że paczkę wyślę na jej adres a ona doręczy paczkę w weekend mamie. Tak też się stało z relacji córki wynika że doręczyła paczkę. Sprawa niby rozwiązana ale kupująca jako starsza, schorowana osoba i nie mająca za często dostępu do komputera nie może usunąć tej oceny. Co mogę zrobić w takim wypadku, Allegro oczywiście piszę że tylko kupujący może usunąć ocenę a oni nic nie mogą zrobić, mimo tego że wystarczy wykonać jeden telefon do córki odbiorcy.

oznacz moderatorów
27 ODPOWIEDZI 27

ACCURON
#13 Ambasador#

za rok zniknie

oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

aaaaaaaaaaaaaach ci klienci sealed

oznacz moderatorów

mwmonety
#21 Demiurg#

@M1985K Spróbuj kontaktu z tą córką tej pani może ona w imieniu mamy mogłaby kliknąć to usunięcie negatywa ,allegro w tym przypadku raczej nie pomoże bo regulamin który stworzyli tego zabrania.

oznacz moderatorów

RED
#21 Demiurg#

jak Kupujący wystawił ocene to może ją także usunąć

reszta to bzdury

jeżeli chory nie jest ubezwłasnowolniony to może to zrobić

oznacz moderatorów

pulkownik66
#19 Nestor#

@M1985K Allegro oczywiście piszę że tylko kupujący może usunąć ocenę a oni nic nie mogą zrobić, mimo tego że wystarczy wykonać jeden telefon do córki odbiorcy.

Napisałeś to tak, jakby Allegro miało dzwonić i załatwić sprawę za ciebie. Zadzwoń sam i przedstaw sytuację, bo może faktycznie jej mama nawet nie wie, co tam wklepała.

oznacz moderatorów

M1985K
#8 Zapaleniec#

Oczywiście że próbowałem załatwić sprawę z córką kupującej (łącznie 6 wykonanych telefonów) oczywiście że kupujący może usunąć ocenę ale w przypadku 80 paro letniej kobiety to wcale może nie być takie proste wiadaomo jak starsi ludzie potrafią obsługiwać się komputerem, odbiorca otrzymał towar więc też może mieć w dup... czy ta ocena jest czy też nie. "pulkownik66" z racji tego że wykonałem już 6 telefonów i nie przyniosło to rezultatów to poprosiłem Allegro o pomoc w rozwiązaniu sprawy a nie w załatwieniu sprawy za mnie.

oznacz moderatorów

pulkownik66
#19 Nestor#

@M1985K Ok, Tak było napisane że można interpretować na różne sposoby. Widzę że masz ciężki przypadek z kupującym, ale nie liczyłbym na jakąkolwiek interwencję w tej sprawie ze strony Allegro.Setki razy wałkowane. Jak nie ma w komentarzu ubliżania ze strony kupującego to ni chu chu nie usuną.

Ps; A co ci ta córka odpowiedziała na twoje tel. do niej, w tej sprawie.

oznacz moderatorów

msniezek
Administrator
Administrator
Ekipa Gadane

@M1985K niestety mamy za mało danych, aby ten komentarz usunąć. Nie znamy nawet numeru nadania (nie wpisałeś go w Allegro) - zapisy w systemie Poczty (np. "odmowa przyjęcia") pomogłyby nam w jej ocenie. To dobra rada na przyszłość, dzięki temu moglibyśmy zadziałać nieszablonowo, a w tej sytuacji mam związane ręce.

   Maciej Śnieżek
   Menedżer Społeczności

   Tak jak roślina, społeczność potrzebuje pielęgnacji i troski, by rozkwitać.
   Dbajmy o nasze dobre relacje!
oznacz moderatorów

RED
#21 Demiurg#

@msniezek w innych postach piszemy o szacunku i zaufaniu

a dlaczego jet wpis czytam jako

nie wierzymy twoim słowom, , aby ten komentarz usunąć (...) To dobra rada na przyszłość, dzięki temu moglibyśmy zadziałać nieszablonowo (czyli Ci zaufać), a w tej sytuacji mam związane ręce.

tak się czepiam ale stary już jestem

oznacz moderatorów

msniezek
Administrator
Administrator
Ekipa Gadane

@RED usuwając komentarz musimy mieć twarde dane, aby móc obronić tę decyzję w przypadku protestów kupującego. Wiara tutaj nie wystarczy.

   Maciej Śnieżek
   Menedżer Społeczności

   Tak jak roślina, społeczność potrzebuje pielęgnacji i troski, by rozkwitać.
   Dbajmy o nasze dobre relacje!
oznacz moderatorów

M1985K
#8 Zapaleniec#

@msniezek O proszę teraz to mnie dopiero zaciekawiło ponieważ numer listu był wpisany w zamówieniu podawałem nawet na czacie że mogą sprawdzić po zamówieniu numer listu a tam że był awizowany i zwrócony do mnie, czyżby po moich zgłoszeniach numer tego listu został usunięty? Proszę o odpowiedź w tej sprawie jeżeli wasz system pozwala sprawdzić kto z was mógł usunąć ten numer LP

oznacz moderatorów

M1985K
#8 Zapaleniec#

@pulkownik66 córka niby starałą się pomóc przekazywała mamie że ma usunąć komentarz ale cisza, dzisiaj się przypomniałem ponownie .

oznacz moderatorów

msniezek
Administrator
Administrator
Ekipa Gadane

@M1985K widzę Twoją korespondencję na czacie (26 sierpnia, 9:29-10:43) i nie widzę tam żadnej Twojej wzmianki o numerze nadania. Pracownicy Allegro nie mogą usunąć numeru nadania wprowadzonego przez Sprzedawcę - jeżeli go tam nie ma, to znaczy, że go nie wprowadziłeś. Podaj go teraz.

   Maciej Śnieżek
   Menedżer Społeczności

   Tak jak roślina, społeczność potrzebuje pielęgnacji i troski, by rozkwitać.
   Dbajmy o nasze dobre relacje!
oznacz moderatorów

M1985K
#8 Zapaleniec#

@msniezek - numer był podany na 100% , jeżeli chodzi o moją korespondencje z czatem to sprawdź przed ostatnią rozmowę na ten temat tam jest taka wzmianka

oznacz moderatorów

RED
#21 Demiurg#

@msniezek a co to za problem poprosić strony o wyjaśnienia?

wiedzę posiadacie jako serwis

bo czytacie maile, dyskusje

oznacz moderatorów

M1985K
#8 Zapaleniec#

W dniu wczorajszym po raz kolejny zadzwoniłem do córki kupującej z prośbą o pomoc w usunięciu komentarza usłyszałem "no przecież mama miała usunąć, dobrze porozmawiam z nią" . Ok czyli fajne jest chęć pomocy , wieczorem otrzymałem smsa "Mama twierdzi ze komentarz usunęła we wtorek. Proszę sprawdzić" - i to jest właśnie to o czym pisałem być może nawet kobiecina chciała usunąć komentarz (lub tylko tak powiedziała) ale że jest sędziwa to nie potrafiła tego zrobić lub wydawało się jej że to zrobiła...

oznacz moderatorów

M1985K
#8 Zapaleniec#

I co @msniezek nie otrzymam żadnej odpowiedzi?

oznacz moderatorów

cloudcloud
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@M1985K proszę Cię ponownie o przesłanie numeru listu, abyśmy mogli w tej sprawie zadziałać.

   Klaudia
   Były Moderator
oznacz moderatorów

M1985K
#8 Zapaleniec#

Proszę bardzo

 

oznacz moderatorów