anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

NEGATYWNY KOMENTARZ

COCCODRILLO1983
#7 Wielbiciel#

Witam,

 

otrzymałem negatywny komentarz 

w kazdym punckie po 3 gwiazki, bez tresci, wyslalem prosbe o usuniecie jednak kupujacy milczy,

 

mam wrazenie ze bylo to celowe dzialanie, gdyz kupil tania rzecz za 15 zl, a wybral najdrozsza przesylke pobraniowa 15,87 pomimo, iz mam duzo dostepnych opcji wysylki,

 

chcialbym go uniewaznic, mial ktos podobna sytuacje?

prosze o porade!!!

 

pozdrawiam Marcin

oznacz moderatorów
5 ODPOWIEDZI 5

pinsplash
#21 Demiurg#

@COCCODRILLO1983  Nie usuną, nie ma treści - więc jest zgodny z regulaminem. Musisz wziąć na klatę.

Możesz podpisać się pod tym : https://spolecznosc.allegro.pl/t5/zg%C5%82o%C5%9B-sw%C3%B3j-pomys%C5%82/konieczno%C5%9B%C4%87-argume...

 

_______
BRÓSLI
oznacz moderatorów

COCCODRILLO1983
#7 Wielbiciel#

dzięki:)

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

@COCCODRILLO1983 Jeżeli komentarz(ocena) kupującego nie obraża, nie usuną, komentarz jest subiektywną oceną kupującego.

oznacz moderatorów

maxr01
#17 Koryfeusz#

Witaj w rzeczywistości Allegro.

U mnie sytuacja: kupujący kupuje przedmiot za 1,00 zł. Wieczorem, płaci przez PayU. Rano rezygnuje z zamówienia. Zwracam kasę w następny dzień. Otrzymuję nega, z obciętymi wszystkimi gwiazdkami - odpowiedź serwisu - kupujący może wystawić ocenę do transakcji. To nieważne, że w świetle prawa transakcja nie została zawarta.  Allegro ma swoje własne prawa i w/g nich taka transakcja została zawarta i na tej podstawie kupujący może wystawić dowolny komentarz. Podsumowując - regulamin Allegro jest ważniejszy od obowiązującego w Polsce prawa. Chyba jakaś paranoja - prawo przewiduje taką transakcję jako niezawartą, to samo dotyczy zwrotów lub anulowania transakcji, jednak Allegro uważa taką transakcję jako zawartą - dla wystawienia komentarza. Lecz np. dla zwrotu prowizji to taka transakcja jest uważana jako niezawartą. Coś tutaj nie kumam?

 

--------------------------------------------------------------------------------
Rozumiem, że są ludzie, którzy za 20 gr. będą gnać pchłę przez 20km, lecz nie potrafię ich zrozumieć.
oznacz moderatorów

RED
#21 Demiurg#

regulamin allegro zabrania pozornych transakcji tylko by móc wystawić komentarz

każdy kij ma dwa końce- taka transakcja może służyć do nabicia pozytywnych komentarzy

napisz allegro, że

w świetle ostatnich gwiazdkowych transparentów na ulicach takie

gwiazdki obrażają cienie i twoją firmę

bo gwiazdki są obecnie metaforą do maskowania obraźliwych treści 🙂

oznacz moderatorów