anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

NEGATYWNY KOMENTARZ

apekt_pl
#8 Zapaleniec#

Dzień dobry, dostałem pierwszy negatywny komentarz ( bez uzasadnienia kupującego ), co spowodowało obniżenie jakości sprzedaży o ok 150 pkt.

Chciałem nawiązać kontakt telefoniczny, przez Allegro, ale kupujący nie wyraża chęci. ( proponowałem zwrot na mój koszt, zwrot należności bez zwrotu towaru, prezenty ) i nic. Kupujący nie odpowiada.

Co można jeszcze zrobić ? Czy kontaktować się z Allegro w tej sprawie ?

Pozdrawiam Andrzej

oznacz moderatorów
13 ODPOWIEDZI 13

mdrogeria
#21 Demiurg#

@apekt_pl nic ... WIĘCEJ RADOŚCI Z ŻYCIA !!! 

oznacz moderatorów

apekt_pl
#8 Zapaleniec#

Radość cały czas jest 😀

oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

@apekt_pl no to witaj wśród sprzedawców na allegro...pierwszy negatyw , ale z pewnością nie ostatni .

oznacz moderatorów

serwis-texas
#19 Nestor#

@apekt_pl 

Uzasadnił, "Tandeta".

Pisać do Allegro możesz ale w mojej ocenie nie usuną.

https://allegro.pl/pomoc/dla-sprzedajacych/oceny-i-komentarze/kiedy-mozemy-ingerowac-w-opinie-kupuja...

Nie ma co się przejmować jednym negatywem. Jak Ci sprzedaż będzie szła to będą kolejne 🙂

oznacz moderatorów

apekt_pl
#8 Zapaleniec#

Dzięki, spróbuję, najgorsze, że w takim okresie.

oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

@apekt_pl w dobrym okresie !! , w gorączce zakupów przedświątecznych klienci mniej zwracają uwagę na oceny .

oznacz moderatorów

apekt_pl
#8 Zapaleniec#

Mam taką nadzieję. Dzięki

oznacz moderatorów

serwis-texas
#19 Nestor#

@apekt_pl 

Jeżeli chodzi Ci o punkty do SS to nie ma co się podniecać. Super sprzedawca **piiip**o daje. Wyszukiwarka Allegro ma jeszcze tysiące innych zmiennych.

oznacz moderatorów

apekt_pl
#8 Zapaleniec#

No to idziemy dalej i do roboty. Pozdrawiam

oznacz moderatorów

kolekcjoner608
#21 Demiurg#

@apekt_pl Napisz stosowną odpowiedź pod tym negatywem ,tak by nikogo nie obrażać ale by potencjalni klienci od Ciebie nie uciekali.

oznacz moderatorów

Ziolko39
#21 Demiurg#

@apekt_pl Odpuść sobie > kupujący miał "muchy w nosie" lub "zupa była za słona" albo "żona nie miała ochoty" > nie ostatni negatyw przed Tobą > przyzwyczaj się > na takich "pseudoklientów" nie ma rady. 

oznacz moderatorów

vonNogay
#16 Inspirator#

 Allegro powinno usunąć tego nega, bo kiedyś na tym forum pisał kupujący, ktoremu usunęli komentarz za to, że zawierał słowo "tandeta". Moderatorka tłumaczyła, że jest to słowo obraźliwe wg słownika PWN 🙂 Niestety nie mogę znaleźć tego wątku.

oznacz moderatorów

RED
#21 Demiurg#

serwis allegro pozwala na publiczne i subiektywne wpisy kupujących

bez sprawdzenia warunków określonych art w 212 i 213 Kodeksu karnego

serwis twierdzi, że ich zasady regulaminowe wystarczają

co często nie jest prawdą

oznacz moderatorów