anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Negatywny komentarz

hal9000thx
#8 Zapaleniec#

Witam ,

Mam taką kwestie , osoba złożyła u mnie zamówienie zero kontaktu , po czym wystawiła mi negatywny komentarz , cz można coś z tym zrobić ?

Pozdrawiam wszystkich .

oznacz moderatorów
11 ODPOWIEDZI 11

xyz96
#21 Demiurg#

Poproś Allegro o usunięcie komentarza przez ten formularz; https://allegro.pl/pomoc/kontakt?kategoria=51b99f53-f844-4aca-ae85-35363ce7a272&subjectId=0047464a-5... Prawdopodobnie zostanie usunięty.

oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

hal9000thxOcena bez treści , tylko kontakt z kupującym i rozwiązanie problemu . Allegro nie usunie Ci tej oceny 

oznacz moderatorów

konto zamknięte
Nie dotyczy

@mdrogeria jeśli zamówienie nie było opłacone i nie wysłane, to jak najbardziej, z automatu Allegro powinno usunąć taki komentarz ponieważ jest to złamanie regulaminu i dokonanie "zakupu" tylko i wyłącznie w celu wystawienie opinii.

Ja miałem kiedyś tak, że koleś oddalony ode mnie o ponad 300km kupił produkt, wybrał odbiór osobisty i za niecałe 5 minut wystawił negatyw. Również bez treści. Napisałem wtedy do Allegro i bardzo szybko usunięto ten komentarz.

Więc nie wiem, może miałem szczęście i trafiłem na porządnego pracownika Allegro, albo rzeczywiście tak jest za każdym razem.

oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

www_otosek_plO>K , ale hal9000thx nie pisze o nieoplaconej transakcji . Jeśli wplaty nie było -tak , ale mogło być pobranie , a wtedy pies pogrzebany .

oznacz moderatorów

hal9000thx
#8 Zapaleniec#

 Tak nie było wpłaty  ,ale osoba złożyła zamówienie nie odpowiadała na żaden  kontakt a następnie wystawiła negatywny komentarz .

oznacz moderatorów

hal9000thx
#8 Zapaleniec#

Dziękuje za  formularz , przyznam szczerze , że nie rozumiem motywu działania

takich osób .

oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

hal9000thx jeśli nie było wpłaty pisz przez allegro- pomoc i prawie na bank usuną smile

oznacz moderatorów

hal9000thx
#8 Zapaleniec#

Jak sądzisz , są jakieś konsekwencje takich zachowań ?

oznacz moderatorów

konto zamknięte
Nie dotyczy

@hal9000thx, powinien być ban na konto i całej rodziny 🙂
+ odwiedziny pokrzywdzonego sprzedawcy 😄

oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

hal9000thx upomnienie , a kolejne ostrzeżenie i w następstwie blokada konta .

oznacz moderatorów

mwmonety
#21 Demiurg#

@hal9000thx Na wszelki wypadek wprowadź go na czarną listę nie będzie mógł u ciebie kupować z tego konta.

oznacz moderatorów