anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Negatywny komentarz

YACCON
#10 Popularyzator#

Witam.

Kupujący po dwóch miesiącach upomina się o zwrot pieniędzy. Twierdzi że paczka wróciła a ja żadnej informacji nie mam. Poprosiłem o przesłanie screena z potwierdzeniem że paczka wróciła a dostałem w zamian negatyw.  Czy allegro może usunąć komentarz?

Ostatni status paczki jest z czerwca "odbierz paczkę".

W sezonie miałem kilkaset transakcji mogłem coś pominąć ale nie widzę nigdzie informacji że paczka wróciła i ją odebrałem.

oznacz moderatorów
14 ODPOWIEDZI 14

LEW433
#21 Demiurg#

Jak nie masz potwierdzenia że kupujący ja odebrał to negatyw chcesz usunąc, a nie sądzisz że należy sprawdzić czy otrzymał towar czy nie?

oznacz moderatorów

YACCON
#10 Popularyzator#

Twierdzi że paczka wróciła ale ja nie mam żadnej informacji. Klikając na szczegóły zakupu wyświetla się tylko to 

1000015925.jpg

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

On zapewne tak twierdzi bo jej nie odebrał, ale to potwierdza tylko że jej nie odebrał, ale co się z nią stało....

oznacz moderatorów

YACCON
#10 Popularyzator#

Jak kliknę na numer przesyłki to pokazuje że takiej nie ma. A tak z innej beczki. Co klient robił przez dwa miesiące? Czemu nie odezwał się wcześniej. Przeszukam jeszcze jutro e-maile. Może tam jest jakieś info.

oznacz moderatorów

Monika__L
#16 Inspirator#

Bo dostał przypomnienie z allegro że ma wystawić ocene

a sprawdził że transakcja niedokonczona

 

oznacz moderatorów

SpeedyGonzalezz
#10 Popularyzator#

@YACCON Ta przesyłka została zwrócona do nadawcy, tu masz pełny tracking

Po zwrocie przesyłka otrzymuje inny numer, musiałeś mieć komunikat z InPost. Jeśli nie odebrałeś, pewnie leży gdzieś w magazynie. Zadzwoń na infolinię

--------------------------------------------------
Najszybsza mysz w całym Meksyku
oznacz moderatorów

YACCON
#10 Popularyzator#

1000015933.jpg

wyswietla tylko to

oznacz moderatorów

SpeedyGonzalezz
#10 Popularyzator#

@YACCON Sprawdź link, który Ci podałem u góry, to tracking ze strony InPost (nie z aplikacji))

--------------------------------------------------
Najszybsza mysz w całym Meksyku
oznacz moderatorów

YACCON
#10 Popularyzator#

Ładuje się od razu aplikacja. Muszę jutro sprawdzić na komputerze 

oznacz moderatorów

YACCON
#10 Popularyzator#

A gdzie znaleźć numer zwrotu?

oznacz moderatorów

N_Nitka28
Moderatorka
Moderatorka

@YACCON w tej sytuacji najlepiej będzie jak skontaktujesz się z Inpost i poprosisz o numer śledzenia paczki zwrotnej.

   Nicol
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów

az1rael
#21 Demiurg#

A dokonał odstąpienia od umowy że się upomina o zwrot?

oznacz moderatorów

YACCON
#10 Popularyzator#

Z tego co pamiętam to nie

oznacz moderatorów

drekenzes
#17 Koryfeusz#

@YACCON Klient aby otrzymać pieniądze, to ma odstąpić od umowy, w tym przypadku możesz go obarczyć kosztami dostawy w dwie strony, jeśli takowe wystąpiły. Twoim obowiązkiem było odebrać tą paczkę. Ona została zwrócona do paczkomatu/punktu nadawczego, z którego nadałeś paczkę, nieodebrana trafia do magazynu paczek niedoręczalnych i bodajże po 30 dniach utylizacja. Ale to ty miałeś pilnować odbioru, na pewno otrzymałeś SMS z kodem odbioru i maila.

_________________________________________________________________
Przed upadkiem idzie pycha; a przed ruiną wyniosłość ducha.
oznacz moderatorów