anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

UPS KURIER PROBLEM

Promerco
#8 Zapaleniec#

Witam, mam określony czas na dostawę następnego dnia. Wszystkie godziny przesyłek kurierskich działają prawidłowo, ale UPS nie działa w ustawionym przeze mnie czasie. Mam go do 12:00, a ludzie kupują o 13:30, a mimo to pokazuje, że muszę wysłać tego samego dnia. Czy mógłbyś sprawdzić w czym tkwi problem?.. @N_Nitka28 @RaBarbar_ka @MiMary @w_kiwi @la_nika @ayo80 @nat_not @_HolaOla_  

oznacz moderatorów
7 ODPOWIEDZI 7

fox_paws
#12 Orędownik#

Wyłącz dostawy szybsze niż deklaracja

https://allegro.pl/moje-allegro/sprzedaz/skutecznosc-wysylki

oznacz moderatorów

Promerco
#8 Zapaleniec#

jest wyłączony, nadal jest problem

oznacz moderatorów

w_kiwi
Moderatorka
Moderatorka

@Promerco Wskazany przez @fox_paws mechanizm działa dla ofert z deklaracją wysyłki w ciągu 2 oraz 3 dni,

Czy możesz wskazać przykład zamówienia, dla którego pokazuje Ci się błędna informacja o wysyłce tego samego dnia?

   Wiktoria
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów

Promerco
#8 Zapaleniec#
f6aa8830-5e15-11ef-b17d-0b7707072286
oznacz moderatorów

MiMary
Moderatorka
Moderatorka

Cześć, @Promerco. Tego dnia Twoje konto nie spełniało warunku, związanego z % nadanych przesyłek tego samego dnia. Warunek brzmi: 
minimum 95% zamówień, które klienci złożyli i opłacili do podanej przez Ciebie godziny w ciągu ostatnich 28 dni, udało Ci się wysłać tego samego dnia. 
W przypadku metody dostawy Allegro One Box, UPS ten wynik wynosił u Ciebie 89,9% i dlatego w ofercie nie było godziny granicznej przy wskazanej metodzie dostawy. 

   Marysia
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów

Promerco
#8 Zapaleniec#

OK, więc jak mam rozwiązać ten problem? Ponieważ kurier UPS przychodzi wcześniej i nie wysyłam zamówień, jak mam rozwiązać tę sytuację? @N_Nitka28 @RaBarbar_ka @MiMary @w_kiwi @la_nika @ayo80 @nat_not @_HolaOla_  

oznacz moderatorów

SpeedyGonzalezz
#10 Popularyzator#

@Promerco To info jest widoczne tylko dla Ciebie, Allegro w ten sposób wywiera presję. Nie ma to wpływu na statystyki czy punktację, o ile nadajesz w deklarowanym czasie

--------------------------------------------------
Najszybsza mysz w całym Meksyku
oznacz moderatorów