anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Nie czyta kodu na poczcie allegro mini przesyłka

FHU-PIOTREX
#8 Zapaleniec#

Witam, włączyłem opcję allegro mini przesyłka. Na poczcie nie ma możliwości zeskanowania przesyłki. Kod jest za gęsto nadrukowany, Przesyłka jest widoczna w systemie. 

Drukuję na drukarce zebra etykiety inpost , allegro one , dpd , z elektronicznego nadawcy i nigdy nie było problemów. 

Proszę o pomoc co można zmienić żeby kody się skanowały. 

 

oznacz moderatorów
6 ODPOWIEDZI 6

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@FHU-PIOTREX Cześć, zgłosiliśmy już ten problem do Poczty Polskiej. Do tego czasu spróbuj proszę zmienić ustawienia drukarki. 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

alocompl
#9 Pomysłodawca#

Problem nadal występuje. 

oznacz moderatorów

mix-mce
#14 Krzewiciel#

to jakieś drugie konto do FHU-PIOTREX?

spróbuj wydrukować na A4 na zwykłej drukarce czy wtedy przeskanują. Możesz też spróbować zmniejszyć szybkość wydruku albo pojaśnić wydruk, na mojej zebrze wtedy paski są bardziej kontrastowe. Przy ciemnym wydruku też mi się potrafią zlewać.

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

PP jest zajęta wyborami, później się tym zajmą!😡

oznacz moderatorów

TechartGSM
#9 Pomysłodawca#

Mam dokładnie ten sam problem. Zebra GK420d. DPD, UPS, Inpost nie ma żadnych problemów. Co ciekawe, takie same etykiety wydrukowane do formy wysyłki Allegro przesyłka polecona, ale nie przez "Wysyłam z Allegro", tylko pocztowego "e-nadawcę" skanują się bez problemów. @ko_alka , ustaliliście już coś? Może przy generowaniu etykiet przez Wasz system jest jakiś problem, bo wszystko na to wskazuje.

oznacz moderatorów

TechartGSM
#9 Pomysłodawca#

Już wiem wszystko. Wina leży po stronie generowania etykiet przez allegro, zróbcie coś z tym bo mimo iż potrafię już to naprawić, to nie jest to wygodne rozwiązanie.

oznacz moderatorów