anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

problem z ofertami

bravusia71
#8 Zapaleniec#

wczoraj allegro usunęło moje oferty bo powielone prowadzę taka działalność że formaty sa do siebie podobne i nie wiem jak to przeskoczyć. mam wrażenie że allegro to już mocno dyskryminuje  sprzedających nawet nie jest ułatwiające klientom  poszukiwanie pożądanego wymiaru rodzaju oprawy. smutne to

oznacz moderatorów
20 ODPOWIEDZI 20

kostas11
#21 Demiurg#

@bravusia71 doprecyzuj się podobne czy takie same 😄

Jak podobne i się różnią to musisz nadać inny kod EAN i utworzyć produkt w katalogu, Ty nie widzisz problemu ale kupujący ma potem bzdury w ofercie, wejdź w soje oferty, połącz te same produkty i zobacz jak to wygląda od drugiej strony to zrozumiesz w czym problem !!!

________
Κώστας
oznacz moderatorów

bravusia71
#8 Zapaleniec#

wystawiają aukcje pisze że nie ma wymogu łączyć w katalog , jak łączyłam w katalog to były dopiero bzdury np;  tytuł kalalogu 70x70 to jest wymiar ramy  a chciałam wystawić format 21x30 i co z tym zrobic

oznacz moderatorów

w_kiwi
Moderatorka
Moderatorka

@bravusia71 Wskaż proszę, o jakiej kategorii mówisz i co to zaprodukt. 

Wiktoria
Moderatorka


_____________
Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
oznacz moderatorów

bravusia71
#8 Zapaleniec#

Kategoria

Gotowe
Nr kategorii 256637
Allegro - Kolekcje i sztuka - Design i Antyki - Akcesoria plastyczne - Ramy i oprawy
 
ramy do obrazów
oznacz moderatorów

bravusia71
#8 Zapaleniec#
Gotowe
Nr kategorii 256637

Allegro - Kolekcje i sztuka - Design i Antyki - Akcesoria plastyczne - Ramy i oprawy

oznacz moderatorów

bravusia71
#8 Zapaleniec#
kategoria

Allegro - Kolekcje i sztuka - Design i Antyki - Akcesoria plastyczne - Ramy i oprawy

oznacz moderatorów

nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@bravusia71 Ta kategoria nie znajduje się na liście wyłączonych (którą znajdziesz tutaj), więc jest objęta limitem.

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów

bravusia71
#8 Zapaleniec#

podobne

oznacz moderatorów

w_kiwi
Moderatorka
Moderatorka

@bravusia71 Wczoraj nasz system usunął wiele duplikatów ofert. Zgodnie z Regulaminem Allegro publikacja więcej niż dwóch ofert dotyczących tego samego przedmiotu z parametrem stan "Nowy" w ramach tej samej podkategorii jest zabroniona. 16.10.2023 został usprawniony mechanizm wyszukiwania powielonych ofert, co doprowadziło do jednorazowego zatrzymania ich zwiększonej ilości. Od dzisiaj gdy sprawdzamy, czy oferty zostały powielone, bierzemy pod uwagę: produkt, z którym oferta jest połączona, parametry (w tym numery EAN), miniaturki.

Wiktoria
Moderatorka


_____________
Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
oznacz moderatorów

ABC-uroda_pl
#7 Wielbiciel#

@w_kiwi jak to się ma do zapisu z tego artukułu https://allegro.pl/pomoc/aktualnosci/wprowadzilismy-zmiany-dla-sprzedajacych-zapowiedziane-na-16-paz...
który wyraźnie mówi o pięciu dozwolonych ofertach?

oznacz moderatorów

w_kiwi
Moderatorka
Moderatorka

@ABC-uroda_pl Mój wpis odnosi się do podkategorii, a podlinkowany przez Ciebie zapis do kategorii. Oznacza to, że wystawisz ofertę połączoną z tym samym produktem na przykład w kategorii "supermarket", ale zachowując przy tym zasadę maksymalnie 2 takich ofert w danej podkategorii - podkategoria do supermarket to na przykład: Supermarket
Artykuły dla zwierząt - Produkty spożywcze - Utrzymanie czystości - Produkty spożywcze - Kawa - Kawa mielona

Wiktoria
Moderatorka


_____________
Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
oznacz moderatorów

ABC-uroda_pl
#7 Wielbiciel#

Proszę wobec tego o wyjaśnienie przypadku: Sprzedajmy na dwóch kontach w podkategorii
Elektronika - RTV i AGD - AGD drobne - Do kuchni - Filtry do wody - Wkłady.
Proszę o informację ile ofert możemy maksymalnie wystawić w tej podkategorii na dwóch kontach ?

oznacz moderatorów

w_kiwi
Moderatorka
Moderatorka

@ABC-uroda_pl We wskazanej przez Ciebie kategorii limit nie obowiązuje. Tutaj możesz pobrać pełną listę kategorii, które nie są objęte limitem. 

Wiktoria
Moderatorka


_____________
Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
oznacz moderatorów

ABC-uroda_pl
#7 Wielbiciel#

To prosiłbym o doprecyzowanie:

1. W podkategorii Wkłady ten limit nie obowiązuje (5 ofert na konto), ale obowiązuje limit maksymalnie 2 takich samych ofert na NIP?
2. Prosiłbym o przedstawienie w takim razie jak to ma wyglądać np w podkategorii Kawa ziarnista - ile ofert może być na danym markecie, jak sprzedajemy na dwóch kontach.
3. Co jest brane pod uwagę - tytuł / produkturyzacja / cena - w sytuacji gdy są dane oferty sprawdzane przez Państwa algorytm?

Dziękuję.

oznacz moderatorów

w_kiwi
Moderatorka
Moderatorka

@ABC-uroda_pl Skonsultuję to i wrócę do Ciebie z odpowiedzią. 

Wiktoria
Moderatorka


_____________
Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
oznacz moderatorów

ABC-uroda_pl
#7 Wielbiciel#

Dziękuję. Czy planujecie do tego limitu wdrożyć jeszcze te kategorie, które aktualnie nie posiadają tego limitu?

oznacz moderatorów

ABC-uroda_pl
#7 Wielbiciel#

Witam,

czy już coś wiadomo?

oznacz moderatorów

w_kiwi
Moderatorka
Moderatorka

@ABC-uroda_pl Przykro mi, ale nie dostałam jeszcze odpowiedzi. 

Wiktoria
Moderatorka


_____________
Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
oznacz moderatorów

bravusia71
#8 Zapaleniec#

to dlaczego usunęli mi oferty

oznacz moderatorów