anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Nie działa szybka rejestracja kolejnej marki

ZiuuuSpiders
#7 Wielbiciel#

Dzień Dobry, nie mogę zarejestrować drugiego konta pod tym samym adresem NIP. Po wpisaniu wszystkich danych rejestracyjnych oraz kliknięciu w szybką rejestrację przechodzę do okna logowania ale niestety po zalogowaniu nie ma możliwości utworzyć nowego konta.

Czy mogę prosić o pomoc.

Konto to ZiuuuSpiders
Konto nowe Piwnica62

Pozdrawiam

oznacz moderatorów
4 ODPOWIEDZI 4

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@ZiuuuSpiders Cześć. 🙂 Masz na myśli rejestrację uproszczoną? Jest ona przeznaczona dla kont, które spełniają warunki opisane tutaj: https://allegro.pl/pomoc/dla-sprzedajacych/konto-firmowe/jak-aktywowac-konto-firmowe-0AZ3VEbr9IX#wer... 

Powiedz proszę coś więcej, opisz wszystko krok po kroku, czy pojawia się jakiś komunikat o błędzie? Czy korzystałaś z tej instrukcji? 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

ZiuuuSpiders
#7 Wielbiciel#

Cześć, już sprzedawałem na allegro z profilu ZiuuuSpiders. Otwieram nową markę i nie chce wprowadzać w błąd klientów więc chciałbym założyć drugą markę z wykorzystaniem instrukcji o której piszesz. 

Po wylogowaniu się ZiuuuSpiders i próbie stworzenia konta na ten sam adres NIP pojawia się okno z opcją szybka rejestracja. Po akceptacji i zalogowaniu się przechodzę do normalnej obsługi portalu a nie tak jak jest w przypadku instrukcji opcja aktywowania drugiego sklepu.

Pozdrawiam

oznacz moderatorów

w_kiwi
Moderatorka
Moderatorka

@ZiuuuSpiders Czy możesz podać login konta, które założyłeś? Jeśli nie chcesz go tutaj podawać, wyślij go proszę na adres spolecznosc@allegro.pl i w wiadomości dodaj link do bieżącego wątku. 

Wiktoria
Moderatorka


_____________
Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
oznacz moderatorów

ZiuuuSpiders
#7 Wielbiciel#

Próbuje założyć konto Piwnica62.

Pozdrawiam

oznacz moderatorów