anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Jak przywrócić zdublowane aukcje które NIE łamią regulaminu Allegro.

mariuszmariok9
#7 Wielbiciel#

Witam,

Niestety dziś doznałem szoku gdyż Allegro usunęło ponad 9000 ofert które są rzekomo zdublowane.

Przedmioty przeze mnie oferowane pasują do bardzo wielu modeli samochodów, mają oczywiście te same zdjęcia i parametry natomiast pasują do zupełnie odmiennych aut.

W kategorii koła dojazdowe nie ma możliwości dodania modeli do których pasuje koło, nie ma również możliwości wprowadzenia wariantu bo jaki miałoby to sens?

 Zwracam się o pomoc ponieważ usunięto 2/3 moich aukcji.

oznacz moderatorów
9 ODPOWIEDZI 9

nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@mariuszmariok9 Dublowanie ofert stanowi naruszenie naszych zasad. Nie możesz publikować więcej niż dwóch ofert dotyczących tego samego przedmiotu z parametrem stan “Nowy” w ramach tej samej podkategorii, niezależnie od liczby posiadanych kont. Wystawianie takiego samego towaru w ramach jednej kategorii wpływa na przejrzystość wyników wyszukiwania co przekłada się na decyzje zakupowe klientów.

Oferty usunięte jako duble nie są przywracane.

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów

BikeOutlet_pl
#10 Popularyzator#

odpowiedź moderacji, to jakiś żart?

oznacz moderatorów

milka1234567890
#17 Koryfeusz#

Odpowiedzieli ale nie przeczytali twojego postu.

oznacz moderatorów

komis-bell
#21 Demiurg#

Żartem jest przebijanie się przez 50 lub więcej stron tego samego produktu.

oznacz moderatorów

mariuszmariok9
#7 Wielbiciel#

Tak, masz rację natomiast mój problem polegał na tym że Allegro wrzuciło naszą niszową kategorią do jednego worka z innymi nie dając możliwości zapobieżenia dublom poprzez edycję w formularzu.

oznacz moderatorów

mwmonety
#21 Demiurg#

Nie żart ,serio piszą ale nie dziw się bo klienci sami się skarżą jak muszą godzinami przeglądać takie same fotki szukają potrzebnego przedmiotu 

oznacz moderatorów

mariuszmariok9
#7 Wielbiciel#

Jasne, tak jak pisałem wcześniej. W naszej kategorii jedynym możliwym rozróżnieniem jest tytuł/opis ponieważ parametry są te same dla bardzo wielu modeli.

oznacz moderatorów

w_kiwi
Moderatorka
Moderatorka

@mariuszmariok9 Wskaż proszę przykłady ofert, które dotyczą różnych modeli, ale posiadają te same/bardzo zbliżone parametry. Skonsultuję to, w jaki sposób rozwiązać opisywaną sytuację. 

Wiktoria
Moderatorka


_____________
Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
oznacz moderatorów

mariuszmariok9
#7 Wielbiciel#

Szanowna Pani zapraszam do zapoznania się z problemem i odpowiedzi już po zapoznaniu się z nim.

oznacz moderatorów