anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Nie można pobrać etykiet one box

MAMY ROZWIĄZANIE!
AlePiesio
#13 Ambasador#

Witam, w zakładce lista przesylek nie można pobrać etykiet zamówionych przesyłek allegro one box. 

Allegro kurier dpd normalnie pobiera etykiety bez problemu. 

Przy próbie ściągniecia etykiety one box nic się nie dzieje ani na telefonie ani na laptopie. 

Zrzutu ekranu nie wysyłam bo nic z niego i tak nie wynika, po prostu przy próbie kliknięcia na 'etykiety' w danym zamowieniu nic się nie dzieje (nie pobiera się)

oznacz moderatorów
10 ODPOWIEDZI 10
AlePiesio
#13 Ambasador#
oznacz moderatorów
ko_alka
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@AlePiesio Cześć, dzięki za sygnał. Zgłoszę ten problem, ale podaj przykładowy numer zamówienia. 

oznacz moderatorów
AlePiesio
#13 Ambasador#

@ko_alka   d24e2e20-3b9c-11ee-a49c-cb75f3118c88 dotyczy tego zamówienia. za 2godziny musze ta przesylke umiescic w boxie

oznacz moderatorów
ko_alka
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@AlePiesio Dziękuję bardzo. Sprawdź proszę, czy z zakładki Zamówione przesyłki uda Ci się pobrać etykietę (to jest ta zakładka: https://allegro.pl/moje-allegro/sprzedaz/wysylam/lista-przesylek

oznacz moderatorów
AlePiesio
#13 Ambasador#

@ko_alka napisałem w temacie na samej górze że z tej zakładki nie mogę pobrać etykiety...

oznacz moderatorów
ko_alka
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@AlePiesio Rzeczywiście, przepraszam. Wciąż szukamy przyczyny problemu. W niektórych przypadkach ponowne wygenerowanie etykiety pomaga, zatem do czasu rozwiązania spróbuj tego sposobu. 

oznacz moderatorów
AlePiesio
#13 Ambasador#

@ko_alka ponowne wygenerowanie etykiety, co to znaczy? Rozumiem że do tego zamówienia mam przygotować nowy list przewozowy tak jak za pierwszym razem? 

oznacz moderatorów
ko_alka
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@AlePiesio Tak, wygenerować etykietę ponownie tak jak za pierwszym razem. 

oznacz moderatorów
ko_alka
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@AlePiesio Problem nie powinien już występować. Jeśli będziesz miał taką możliwość, to będę bardzo wdzięczna za potwierdzenie. 🙂 

oznacz moderatorów
AlePiesio
#13 Ambasador#

już działa, potwierdzam, dziękuje za pomoc.

oznacz moderatorów