anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Nie można przypisać prawidłowego produktu z katalogu

EElektryka_com
#11 Animator#

Proszę o informację dlaczego dostaję komunikat "Podczas modyfikowania oferty wystąpiły błędy - Nie połączysz oferty z wybranym produktem. Produkt nie pasuje do oferty i został już wcześniej odłączony. Wybierz inny produkt".

https://allegro.pl/oferta/opal-wylacznik-lacznik-pojedynczy-czarny-mat-11589907484

prawidłowy EAN to 5907522113001, nie mogłem aukcji wznowić z prawidłowym EANem więc wpisałem jakokolwiek - oczywiście przyjął, myśląc, ze będzie można zmienić na prawidłowy, ale blokada wciąż działa.

oznacz moderatorów
35 ODPOWIEDZI 35

EElektryka_com
#11 Animator#

Proszę o zdjecie blokady dla aukcji 12700631445 tak by można było przypisać do niej prawidłowy EAN 4050821808442, w tej chwili musiałem połączyć ją z nieprawidłowym EAN, który został przez Allegro zaakceptowany w połączeniu z tym produktem 😱

sytuacja taka sama jak tutaj:

https://spolecznosc.allegro.pl/t5/zaawansowani-sprzedawcy/nie-mo%C5%BCna-przypisa%C4%87-prawid%C5%82...

oznacz moderatorów

EElektryka_com
#11 Animator#

@nat_not @_HolaOla_
Minęło tyle czasu i nie zostało to naprawione. Dodatkowo Allegro wypięło błędnie aukcje:
7643230743 i 11566855195 - nie można przypisać do EAN 4050821027874
7643178780 i 12600849890 - EAN 4050821027867

Poza tym to tych WAGO podpinacie morze bzdurnych EAN, zupełnie zmyslonych. Już były usuwane i wracają jak bumerang

oznacz moderatorów

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@EElektryka_com wyjaśnię to i wrócę do Ciebie z informacjami.

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@EElektryka_com dostałam już informacje, że Twoje oferty zostały automatycznie odpięte w wyniku niezgodnych wartości w standardowych cechach typu: zgodność parametrów, tytuł oferty, czy kody EAN. Sprawdziłam pierwszy przykład i w ofertach 7643230743 i 11566855195 chodzi o tytuły oferty, a raczej ich brak. 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów

EElektryka_com
#11 Animator#

Dzień dobry, nie wiem co Pani sprawdziła, ale jak najbardziej aukcje mają tytuły, wszystkie odpowiednie parametry też. Ja mogę do tych aukcji przypisać dowolny inny EAN, tylko nie ten prawidłowy, proszę to naprawić. allegro.jpg

oznacz moderatorów

EElektryka_com
#11 Animator#

Nadmienię, ze w przypadku gdy aukcja nie jest powiązana z katalogiem tytuł aukcji (od wystawiającego) jest tylko w zaznaczonym miejscuallegro2.jpg

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@EElektryka_com parametry identyfikujące produktu i parametry ofert różnią się od siebie.
W ofertach nr 7643230743 i nr 11566855195 parametr: "Liczba torów prądowych" w ofercie jest 1, w produkcie 5. Należy albo poprawić ofertę, albo zgłosić błąd w produkcie. 
Jeśli chodzi o EAN 4050821027867, to obecnie parametry się zgadzają, więc problem nie powinien się powtórzyć. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

EElektryka_com
#11 Animator#

Poprawiłem 7643230743 i dalej nic, ten sam komunikat, co zresztą było pewne, bo przecież w momencie łączenia z katalogiem by to poprawiło (tzn byłaby "propozycja" zmiany). To nie jest kwestia błędnych parametrów itd. Po prostu to jest Wasza blokada, tylko nie wiem za co i po co?

Poza tym ten parametr, jak wiele innych na Allegro wskazuje, ze robi je osoba nie mająca dużo pojęcia o produktach. Z założenia WSZYSTKIE produkty tego typu mają jeden tor prądowy, bo to jest ich funkcja. Łączą kilka przewodów w jeden tor prądowy. Tu powinien być parametr "liczba otworów/zacisków"

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@EElektryka_com wyjaśniam to, dam znać, gdy otrzymam odpowiedź. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

EElektryka_com
#11 Animator#

@

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@EElektryka_com podane przez Ciebie oferty (7643227755, 12600849890, 7643230743) są połączone z produktami i łączenia nie są zablokowane. 
Jeśli chodzi o ofertę nr 12600849890 czy jest obecnie połączona z niewłaściwym produktem? 
W przypadku oferty 7643178780 uzupełnij proszę parametry:  Napięcie znamionowe (V), Maksymalne natężenie prądu (A) oraz upewnij się proszę, że ma ona EAN 4050821027867. 

Oferta którą wskazałeś dzisiaj jest połączona z produktem o innym kodzie EAN, łączenie oferty z produktem nie jest zablokowane. Zweryfikuj to proszę i albo zgłoś błąd, albo powiąż ofertę z odpowiednim produktem. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

EElektryka_com
#11 Animator#

Już mi te aukcje "odblokowaliście" raz, nie wiem, czemu teraz znów muszę zaczynać z tą historią od nowa.

 

EElektryka_com_0-1711705407710.png

 

oznacz moderatorów

EElektryka_com
#11 Animator#

"Jeśli chodzi o EAN 4050821027867, to obecnie parametry się zgadzają, więc problem nie powinien się powtórzyć."

Dalej nic się nie zmieniło, nie mogę połączyć aukcji 7643227755 i 12600849890

oznacz moderatorów

sklep_solpio
#12 Orędownik#

serio jest aż taki syf z tym katalogiem ? i allegro chce żeby wszystkie produkty były podłączone ??? nie róbcie sobie jaj 🙂

oznacz moderatorów

EElektryka_com
#11 Animator#

System Allegro uwziął się na konkretne nr aukcji, bo można spokojnie wystawić ich nową kopię. Ale nie po to się płaci na adsy by porzucać spozycjonowane aukcje i zaczynać od nowa.

oznacz moderatorów

Biale_Stokrotki
#11 Animator#

ale bałagan 

już wiem dlaczego mam z tym problem i u siebie 

Allegro chce mieć wszystko skatalogowane i połączone bo bez tego nie będzie im działał Fulfillment a to ich piorytet, co tam ze każdy ma już dość a kupujący maja problem ze znalezieniem czegokolwiek z tym bałaganem. 

oznacz moderatorów