anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Nie mogę wypłacić środków z allegro.

Romtech_Print
#2 Obserwator#

Zmieniłem tylko opcję żeby samo przelewało codziennie powyżej 20 zł. Wyskoczyła opcja weryfikacji, przelano zostało 1 zł i wróciło, więc jest ok i nadal opcja wypłaty całkowicie zablokowana.

Ciężko znaleźć jakikolwiek kontakt z allegro.

oznacz moderatorów
6 ODPOWIEDZI 6

AnnaG-Antyki
#17 Koryfeusz#

Dawno miałeś konto nie weryfikowane. A oni ostatnio chcą co chwilę nowej. W  zeszłym roku tak samo mi męża załatwili xD. W sumie mimo wkurzenia nie masz źle. Wielu ludziom tu zablokowali całkowicie konta za brak ponownej weryfikacji payu. Jest tu sporo postów na ten temat. A Tobie tylko kazali zweryfikować. Sprawdź dokładnie dane, muszą się zgadzać. Żadne konta na żonę czy wspólne z danymi na przelewie małżonka już nie przejdą. Jak wszystko się zgadza to wołaj moderatorki to ich pognają.

oznacz moderatorów

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@Romtech_Print przelew weryfikacyjny wysłałeś do PayU czy Przelewy24?

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów

Romtech_Print
#2 Obserwator#

przelewy24 bo tylko taka możliwość wyskoczyła. I już 1 zł zostało zwrócone 05.08

oznacz moderatorów

Romtech_Print
#2 Obserwator#

Wyświetla teraz jeszcze kwestia weryfikacja firmy, ale tam są zaznaczone tylko pole wyboru w przypadku jakieś zmiany, a my nie mamy żadnych zmian.

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#
oznacz moderatorów

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@Romtech_Print to kwestia blokady konta. Informacje co powinieneś zrobić, abyśmy mogli odblokować Twoje konto otrzymałeś w korespondencji mailowej numer 35132859. Ostatnia wiadomość, którą do Ciebie wysłaliśmy pochodzi z 7.08.2023 r., więc sprawdź proszę swoją skrzynkę mailową. 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów