anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Nie mogę znaleźć oferty, którą mam zareklamowaną w ADS

MAMY ROZWIĄZANIE!
Wilczekstepowy
#13 Ambasador#

Nietypowa sprawa, pewnie nieco się zagubiłem, ale nie mogę znaleźć oferty, którą mam zareklamowaną w ADS (są w ogóle jakieś dwa rodzaje ads tutaj??). Chciałbym ją ściągnąć, a nie wiem która to jest. Musiałbym poprzeglądać wszystkie oferty, ale tego wolałbym uniknąć.  Załączam grafikę. Myślałem, że wystarczy kliknąć w ten napis i mnie automatycznie przeniesie, ale to jest tylko informacja.
ADS nie mogę znaleźć oferty.jpg

oznacz moderatorów
9 ODPOWIEDZI 9
serwis-texas
#19 Nestor#

@Wilczekstepowy 

Przyznaję, nie ogarniam Ads bo nigdy ich nie używałem na Allegro natomiast na koncie z którego piszesz nie ma w tej chwili żadnej oferty wystawionej 🙂

oznacz moderatorów
kostas11
#21 Demiurg#

@Wilczekstepowy a może tu jest https://allegro.pl/moje-allegro/sprzedaz/express

________
Κώστας
oznacz moderatorów
Wilczekstepowy
#13 Ambasador#

Też tak mi się wydawało, że to tu powinno być, ale nie potrafiłem się do tego dogrzebać.

oznacz moderatorów
_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@Ahoj-Serwis @Wilczekstepowy Dzięki, zweryfikuję ten temat ze specjalistami od Allegro Ads i gdy tylko dostanę odpowiedź, wrócę do Ciebie ze szczegółami. 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów
Wilczekstepowy
#13 Ambasador#

Jakby co to znalazłem tę ofertę, ale przydałoby się na przyszłość wiedzieć, czy można ją odszukać w jakiś łatwiejszy sposób.

oznacz moderatorów
_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@Wilczekstepowy @Ahoj-Serwis Tę kampanię w Allegro ADS miałeś utworzoną z pozycji formularza wystawiania, więc na przyszłość można ją wyłączyć w ten sposób: 

1. Wejść na stronę ads.allegro.pl.

2. Zalogować się swoim kontem Allegro.

3. W zakładce "Kampanie" wyszukać kampanię o nazwie "Formularz wystawiania".

4. Przesunąć wskaźnik tak aby wyłączyć kampanię.

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów
_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@Wilczekstepowy Dokładnie tak jak napisał @serwis-texas jeśli mamy pomóc, musimy wiedzieć chociaż jakiego konta dotyczy ten temat. Na tym, z którego tutaj piszesz, nie ma w tej chwili aktywnych ofert. 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów
Ahoj-Serwis
#10 Popularyzator#

Z tego konta. Tamto jest prywatne. 

oznacz moderatorów
agus38
#12 Orędownik#

To masz tak.

Jak masz zareklamowaną ofertę w ads to po wejściu w kampanie i opcję edytuj masz po prawej stronie takie coś jak przycisk "zobacz wybrane oferty" i tam się wyświetlą tylko te, co reklamujesz, to już zawęża obszar poszukiwać np. do 50 ofert.

Jeśli chodzi a rodzaje reklam ads to nie są dwa, ale w sumie trzy. Pierwsza masz reklamę ads tylko na Allegro, druga Allegro + Google, trzecia Allegro + Google + serwisy partnerskie.

 

 

oznacz moderatorów