anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Nie odebrana dyskusja na czas i 525 punktów w plecy

LOLKI-SHOP
#9 Pomysłodawca#

Właśnie jestem po konsultacji z Allegro i chce was zapytać czy wiecie jak szybko odzyskać punkty w dyskusjach ?

oznacz moderatorów
13 ODPOWIEDZI 13

gierland
#12 Orędownik#

Prawdę pisząc nie wiem co oznacza "nie odebrana dyskusja".  

Dane, które widzisz w "Jakości swojej sprzedaży" są za ostatnie 30 dni. Więc jeżeli chodzi ci po jakim czasie te punkty (z tej konkretnej dyskusji)  nie będą brane pod uwagę w statystykach, to po 30 dniach.

oznacz moderatorów

kolekcjoner608
#21 Demiurg#

Za miesiąc obejmie cię "amnestia" i punkty karne za niepodjęcie dialogu powinny zniknąć ale pilnuj i pamiętaj o odpowiedziach ,nawet jak ci dziękują bo kolejne takie wpadki mogą cię znacznie więcej kosztować.

oznacz moderatorów

LOLKI-SHOP
#9 Pomysłodawca#

TAKI WNIOSEK ABY SZYBKO ODZYSKAĆ PUNKTY ALLEGRO RADZI SZYBKO ODPOWIADAĆ NA DYSKUSJE.

PROBLEM W TYM ZE MAM JEDNĄ NA 7 MIESIĘCY I KOLEJNA MOŻE BYĆ ZA ROK.

DLATEGO NAPISAŁEM CZY MAM SPRZEDAWAĆ WADLIWE TOWARY BY MIEĆ DYSKUSJE TO SIĘ NIE ŹLE ZAMIESZALI.

 

oznacz moderatorów

LOLKI-SHOP
#9 Pomysłodawca#

PODPOWIEDZ

1 Zadzwoń do klientów i poproś o dyskusję

2 Sprzedaj coś z lekką wadą którą szybko rozwiążesz i czekaj na dyskusje

 

oznacz moderatorów

_Likos_
#20 Guru#

@LOLKI-SHOP  nic nie rób bo juz nic nie zrobisz

Odczekaj 30 dni i sie zresetuje. 

Szybko odpowiadaj w ewentualnej kolejnej dyskusji niezaleznie czy bedzie wczesniej czy później.

oznacz moderatorów

LOLKI-SHOP
#9 Pomysłodawca#

 tak sprzedaż spadła że nie mogę czekać. a dyskusji nie mam prawie wogule bo raczej mam dobry towar

oznacz moderatorów

LOLKI-SHOP
#9 Pomysłodawca#

Więc chyba poproszę znajomych by coś kupili za 1 zł i dyskutowali ze mną,

Jak regulamin głupi to i metoda najgłupsza jest dobra.

oznacz moderatorów

_Likos_
#20 Guru#

@LOLKI-SHOP  "Więc chyba poproszę znajomych by coś kupili za 1 zł i dyskutowali ze mną," - a jeśli sie okaże że kiedys Twoi znajomi logowali sie na Twoim komputerze ( albo Ty na ich) to system wykarze powiązane konta i wszyscy ryzykujecie blokadą za udawane transakcje.

Zrobisz jak uważasz. Ja bym nie ryzykował.

oznacz moderatorów

_Likos_
#20 Guru#

@LOLKI-SHOP  nie masz gwarancji że następny klient nie zakonczy dyskusji jako nierozwiązanej, albo nie wystawi negatywa - co juz całkowicie rozłoży Ci statystyki.

Poprawa statystyk kiedy juz spadną jest bardzo trudna o ile w ogóle możliwa.

Moim zdaniem po prostu lepiej odczekac.

oznacz moderatorów

LOLKI-SHOP
#9 Pomysłodawca#

Wiadomo że z Allegro nie ma co walczyć uważam tylko że przez **piiip**ołę można stracić to na co się pracował długo i nie dają okazji by to w miarę szybko odbudować.

 

oznacz moderatorów

LOLKI-SHOP
#9 Pomysłodawca#

Dobra niech im będzie mój błąd, zrobię sobie wolne bo z 250 punktami to raczej nic nie sprzedam.

dziękuję

pozdrawiam.

oznacz moderatorów

_Likos_
#20 Guru#

@LOLKI-SHOP  spokojnie.

Może nie bedzie tak żle. 

Powodzenia 

oznacz moderatorów

MrMarco
#13 Ambasador#

Zobacz czy nie możesz podbić punktów w innych obszarach np.  % ofert z wysyłką w 24h

oznacz moderatorów