anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Nie przychodzą na maila powiadomienia o sprzedaży - czy jest jakaś awaria?

MAMY ROZWIĄZANIE!
elemino
#11 Animator#

Halo Allegro - pytanie jak w temacie - zgłaszał ktoś już dzisiaj taki problem?

@w_kiwi @ko_alka @la_nika @nat_not @_HolaOla_  

oznacz moderatorów
30 ODPOWIEDZI 30
kostas11
#21 Demiurg#

@elemino kilka minut temu miałem sprzedaż i wszystko doszło 🙂

________
Κώστας
oznacz moderatorów
elemino
#11 Animator#

hmm... no to nie wiem, chyba czas wyczyścić komputer - trochę przykurzony jest 🙂

ale powiadomienia o wystawieniu oferty przychodzą mi, a o sprzedaży nie 🤔

oznacz moderatorów
LEW433
#21 Demiurg#

🤣

oznacz moderatorów
elemino
#11 Animator#

coś przyszło z dużym opóźnieniem, ale nie wszystko

@w_kiwi @ko_alka @la_nika @nat_not @_HolaOla_  może ktoś zerknąć, czy wyszło od was powiadomienie o sprzedaży do zam: 1ddc5a00-f197-11ee-a380-ad4cd77173ba z godz. 10:52

oznacz moderatorów
w_kiwi
Moderatorka
Moderatorka

@elemino To powiadomienie zostało przez nas wysłane, ale z jakiegoś powodu nie zostało dostarczone. Skonsultuję to z naszym Działem Technicznym i wrócę do Ciebie z odpowiedzią. 

Wiktoria
Moderatorka


_____________
Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
oznacz moderatorów
-GOSI-
#9 Pomysłodawca#

  @w_kiwi @ko_alka @la_nika @nat_not @_HolaOla_ Od rana jest i u mnie taki problem. Maile o sprzedazy nie dochodzą. Zapewne spłyną po północy, bo tak zazwyczaj jest przy takiej awarii...taka ma nadzieja...

Np zakup o 11:53 do tej pory brak maila, ale do tego zakupu doszła "Nowa wpłata od Kupującego..."

Zakup z 11:53 kolejny - mail o sprzedazy doszedł o 15:37, ale maila o sposobie płatności czy maila " Nowa wpłata..." do tej pory nie ma i tak kolejne przykłady można podawać...Wybiórczo cos dochodzi...

oznacz moderatorów
w_kiwi
Moderatorka
Moderatorka

@-GOSI- Dzięki za zgłoszenie. Wrócę do tego wątku z informacją, jak tylko się czegoś dowiem. 

Wiktoria
Moderatorka


_____________
Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
oznacz moderatorów
-GOSI-
#9 Pomysłodawca#

dziekuję

oznacz moderatorów
w_kiwi
Moderatorka
Moderatorka

@elemino @-GOSI- Faktycznie, Dział Techniczny potwierdził błąd po naszej stronie. Pracujemy nad jego rozwiązaniem. 

Wiktoria
Moderatorka


_____________
Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
oznacz moderatorów
krukarkaz
#7 Wielbiciel#

Od wczoraj mam ten sam problem. Dzisiaj niestety nadal maile nie przychodzą

oznacz moderatorów
Mirkoooo
#8 Zapaleniec#

Do mnie dziś mniej więcej od godziny 11 też przestały przychodzić wszelkie mailowe powiadomienia z Allegro: o sprzedażach, anulowaniu zamówienia, zwrotach pieniędzy, których dokonałem czy rabatach transakcyjnych. Tylko w swoim panelu sprzedażowym na Allegro mogę zobaczyć te informacje, a e-maile nie przychodzą. W moich ustawieniach konta wszystko jest OK, więc i tu problem zapewne jest po stronie Allegro.

oznacz moderatorów
ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@Mirkoooo Cześć! Sprawdziłam tę sytuację i z naszej strony wiadomości mejlowe są wysyłane prawidłowo, ale nie są dostarczane, ani otwierane przez Ciebie z poziomu Twojej poczty. Skontaktuj się z administratorem swojej skrzynki (WP.pl) i zgłoś to. 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów
Mirkoooo
#8 Zapaleniec#

Zgłosiłem problem do administratora swojej poczty i na odpowiedź pewnie poczekam. Problem jednak zapewne tkwi po stronie Allegro, jak u wielu innych użytkowników. Do godz. 9 rano wszystko było OK. Później wszystkie e-maile związane z transakcjami przestały przychodzić. Otrzymałem jedynie newslettery oraz odpowiedź na moje pytanie z Allegro Kontakt na zupełnie inny temat. Żadnych ustawień na sprzęcie nie zmieniałem.

oznacz moderatorów
dybelka11
#7 Wielbiciel#

do mnie nie dochodzą wiadomości od allegro poczta o2

oznacz moderatorów
Mirkoooo
#8 Zapaleniec#

@w_kiwi@ko_alka@la_nika@nat_not@_HolaOla_ 

Zgłosiłem do administratora swojej poczty (WP) problem i w odpowiedzi otrzymałem prośbę o przysłanie logów transmisji. Poniżej cytuję prośbę administratora:

"W przypadku braku wiadomości uprzejmie prosimy o przesłanie pełnych logów transmisji, które będą zawierały odpowiedzi od naszych serwerów MX, wskazujących na przyczynę odrzucenia wiadomości po stronie naszych serwerów. Dodatkowo proszę o podanie pełnych logów transmisji SMTP z serwerem WP wraz z odpowiedziami od serwera WP. Informacjami tymi dysponuje administrator serwera, z którego wysyłane są wiadomości."

Czy mogę otrzymać na maila wspomniane dane? Bez tego zapewne administrator nie rozwiąże problemu.

Zauważyłem, że niektóre e-male z Allegro dochodzą, ale są to np. newslettery czy informacje z Allegro Gadane. Natomiast wszystko co jest wysyłane z adresu powiadomienia@allegro.pl , czyli informacje związane z transakcjami, niestety nie dochodzi.

oznacz moderatorów
la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@Mirkoooo poprosiłam o dostarczenie takich danych, dam znać, gdy otrzymam odpowiedź. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów
elemino
#11 Animator#

@w_kiwi powiadomienie "Nowa wpłata od Kupującego" do zam: 1ddc5a00-f197-11ee-a380-ad4cd77173ba  nadal nie dotarło, czy możecie wysłać je jeszcze raz

oznacz moderatorów
dybelka11
#7 Wielbiciel#

nie dochodzą powiadomienia na pocztę

oznacz moderatorów