anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Nie wykorzystanie etykiety a opłata inpost

MixTips
#9 Pomysłodawca#

witam

ostatnio dowiedzialem sie iz jesli przypadkowo przy smarcie wydrukujecie blednie etykiete z gabarytem, zorientujecie sie i wydrukujecie druga prawidlowa to musicie za nia zaplacic standardowa stawke 8,99 poniewaz tylko pierwsza etykieta nie wazne czy wykorzystana czy nie     jest za darmo, za druga trzeba zaplacic.... czy to nie jest nie legalne skoro  inpost uslugi nie wykonal, wiec dlaczego etykieta smart ma przepadac a ja mam płacic?

 

oznacz moderatorów
4 ODPOWIEDZI 4

letsdeal
#8 Zapaleniec#

hej - frustrujące to jest ale etykieta traci ważność po 30 dniach, wtedy musisz napisać do Inpostu przez formularz kontaktowy i dostajesz z powrotem te 8,99zł do wykorzystania na zakup innej etykiety. Zdarzyło mi się to kilka razy..kasy nie tracisz, tylko czekasz i się wk...sz ale taki urok kolejnej firmy monopolisty....;)

oznacz moderatorów

MixTips
#9 Pomysłodawca#

tak przy zwyklej wysylce tak ale przy smarcie nie poniewaz to allegro jest nadawca pierwszej paczki smart nie ja 😞

oznacz moderatorów

letsdeal
#8 Zapaleniec#

no to LIPA - jesli tak jest...!

oznacz moderatorów

MixTips
#9 Pomysłodawca#

tak mi odpisal pracownik allegro, ze jest tylko jedna etykieta przydzieloa do zakupu, jesli jej nie wykorzystasz przepada i musiz zaplacic za druga, lub tak jak robie ja juz wysylam te paczke na zlym gabarycie, zaplace 3,60 za zmiane gabarytu a nie 8,99 za nowa paczke... chore..

oznacz moderatorów