anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Nie wystawiam faktury

akcesoria-net-pl
#15 Entuzjasta#

https://allegro.pl/uzytkownik/kibic_siatki19?bmatch=baseline-al-product-cl-eyesa2-engag-dict45-uni-1...

Urodziłem się w czasach kiedy donos to było coś obrzydliwego. Teraz to podobno obywatelska powinność, więc powiadomić US czy nie? 🤑

oznacz moderatorów
5 ODPOWIEDZI 5

mikeza
#20 Guru#

@akcesoria-net-pl  zakładam, że sprzedającemu chodzi o fakturę z Vat, tylko wpisał nie wystawiam faktury. Zapewne nie jest na vacie, więc nie masz pewności czy to zaraz jakiś przekręt. Zasadniczo powinien mieć zaznaczone wystawiam fakturę bez Vat, ale ludzie chyba tego nie rozróżniają.

Był ostatnio przecież post, gdzie ktoś nie będąc na Vacie, pytał się czy ma wystawic normalną fakturę. Jak widać wiedza prowadzących biznes zbyt wielka nie jest w tej tematyce 🙂

______________________________________
Dobra rada zaczyna się od milczenia
oznacz moderatorów

akcesoria-net-pl
#15 Entuzjasta#

To jest konto prywatne. Ewidentnie czarnina.

oznacz moderatorów

mikeza
#20 Guru#

@akcesoria-net-pl  ja już przestałem na to zwracać uwagę. Jak kiedyś podsunąłem allegro uwagę, że promuje sprzedawców szaraków, to w podziękowaniu zablokowano mi konto. Ten serwis z tego żyje, tutaj "dzicy" mają się dużo lepiej niż legalni. Tak było, jest i będzie 😞

______________________________________
Dobra rada zaczyna się od milczenia
oznacz moderatorów

-ModnyZakatek-
#10 Popularyzator#

Na życzenie i tak musi wystawić fakturę o ile prowadzi działalność, niektórzy wystawiają paragonem z nipem nabywcy i jest to traktowane jak faktura

oznacz moderatorów

Crow_Empire
#11 Animator#

@akcesoria-net-pl  też kiedyś miałem zapis "Nie wystawiam faktury" bo nie byłem na vacie i również nie miałem konta firmowego na Allegro...

 

 

oznacz moderatorów