anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Nielegalna Opłata za Pakiet Promo?

LONGPLAY_Vinyle
#8 Zapaleniec#

Witam, czy miał ktoś kiedy Opłaty za Pakiet Promo, które same się załączyły? Jednego wieczora (3 marca dokładnie) załączone zostały nie przez mnie promowanie dla 7 aukcji bez mojej wiedzy. Zauważyłem to dopiero dziś. Napisałem reklamację ...ale konsultant odpowiedział, że tylko Sprzedawca włącza taką opcję. Tylko, że ja tego nie zrobiłem 😞

oznacz moderatorów
3 ODPOWIEDZI 3

medalik_2009
#17 Koryfeusz#

@LONGPLAY_Vinyle 
A nie wystawiałeś nowych ofert na podstawie już trwającej - wyróżnionej? Wtedy te nowe mają załączone te same opcje promowania, co oferta na podstawie której je wystawiałeś.

oznacz moderatorów

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@LONGPLAY_Vinyle Cześć. Promowania zostały włączone przy wystawianiu ofert. Otrzymasz wiadomość mejlową ze szczegółowymi informacjami na temat urządzenia, z jakiego zostały wystawione te oferty. Być może jest to kwestia ustawień narzędzia zewnętrznego, jeśli z jakiegoś korzystasz. 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

LONGPLAY_Vinyle
#8 Zapaleniec#
witam, dziś rano otrzymałem lakoniczne info, że 'promowanie' włączono z przeglądarki Chrome. Przeglądarkę Chromę można zainstalować na smartfonie, tablecie, laptopie, konsoli do gier, etc.
Nawet nie potraficie odpowiedzieć czy to software czy aplikacja?
 
Wczoraj otrzymałem 3 razy zapewnienie, że otrzymam informacje na jakim urządzeniu (telefonicznie, mailowo, na czacie). Wciąż jestem przekonany, że NIE BYŁO włączenia 'promowania' przez urządzenie należące do LongPlay_Vinyle.
Jeśli nie macie danych , na jakim urządzeniu zostało włączone wyróżnienie - TO PROSZĘ O ANULOWANIE OPŁAT
 
Z poważaniem - Piotr
oznacz moderatorów