anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Nierozwiązana dyskusja a super sprzedawca

NGTPolska
#9 Pomysłodawca#

Witam Was serdecznie, chciałam Was przestrzec i prosic o pomoc moze macie jakies rozwiazanie. W czasach Covid-u gdy wiekszosc firm nie pracowala ratowałam się rękawiczkami i ich sprzedażą na allegro. Pewnien Pan na apteke kupił ich u mnie dużą ilość. Po tym jak boom na rękawiczki minął te których nie sprzedał chciał mi je odesłać. Był to zakup na firme wiec skorzystałam z ustawowego prawa do odmowy zwrotu. 

Pan założył mi dyskusje pracowni allegro tez wypowiedział sie ze nie musze odbierać od niego towaru jednak Pan nie zakancza mi na zlosc dyskusji- skutek trace supersprzedawcę. i teraz problem sprzedaz bez supersprzedawcy spadla do prawie zera trace pieniadze za prawo z ktorego miałam prawo skorzystać. Czy dla allegro liczy sie tylko klient koncowy i sprzedawcow az tak maja gdzies? pisałam do allegro. tej sprawie oni uwazaja ze taki jest regulamin

oznacz moderatorów
35 ODPOWIEDZI 35

Client:80340374
#14 Krzewiciel#

nie żartuj sobie, że bez SSa sprzedaż spada prawie do zera.

to tylko plakietka i kilka monet w ofertach 

oznacz moderatorów

NGTPolska
#9 Pomysłodawca#

nie plakietka a wyglada ze rowniez pozycjonowanie widze jak u mnie spadla sprzedaz gdzie w partnera na jego koncie tych samych rzeczy sprzedaz wzrasta gdyz mamy towar sezonowy

oznacz moderatorów

Client:80340374
#14 Krzewiciel#

pozycjonowanie spadło ze wzgledu na spadek poziomu jakości sprzedaży

 

 

oznacz moderatorów

Knowhere
#21 Demiurg#

@Client:80340374 No właśnie. A co wyznacza poziom jakości sprzedaży? Tak, m.in. nierozwiązane dyskusje.

https://allegro.pl/moje-allegro/sprzedaz/jakosc-sprzedazy

______________

"złote myśli" xyz96: "Sprzedawcy zawsze byli, są i będą moimi wrogami na AG."😄

oznacz moderatorów

NGTPolska
#9 Pomysłodawca#

nikt nie miałby pretensji gdybym robiła coś na złość, czy niezgodnego ze standardami jednak korzytsam ze swoich praw!! i co klient nigdy mi nie zakonczy dyskusji i konto do wyrzucenia bo nigdy nie odzyskam super sprzedawcy

oznacz moderatorów

Client:80340374
#14 Krzewiciel#

@Knowhere     tak, ale autorka uważa, że to przez brak znaczka sprzedaż spadła jej do zera.

Nie musisz miec SSa zeby oferty byly dobrze pozycjonowane

Wystarczy posiadać wysoki poziom jakości sprzedaży, ktory możesz nadgonić na wiele sposobów

Co do dyskusji z takim klientem to nie mam pojęcia jak to sie odbywa bo na szczęście na takiego nie trafilem.Nie zamyka sie to jakoś samoczynnie po określonym czasie ?

 

oznacz moderatorów

Knowhere
#21 Demiurg#

@Client:80340374 Niby po 30 dniach dyskusja się przedawnia, a po 44 przedawniona zostaje oznaczona jako rozwiązana. Pod tym wszakże warunkiem, że wcześniej kupujący nie oznaczy jej jako nierozwiązanej.

______________

"złote myśli" xyz96: "Sprzedawcy zawsze byli, są i będą moimi wrogami na AG."😄

oznacz moderatorów

NGTPolska
#9 Pomysłodawca#

allegro pyta klienta czy dyskusja jest rozwiazana czy nie, mimo ostatecznego stanowiska klient znaczy nierozwiazana i juz nawet nie odpisuje. W sumie to doskonały sposob na konkurencje, otwierasz za cokolwiek dyskusje i oznaczasz ja jako niezakonczona, allegro uwaza ze to jest kwestia oceny klienta wiec nie ingeruje w to wiec łatwo wykańczac konkurencje dyskusjami

oznacz moderatorów

kytorr
#13 Ambasador#
oznacz moderatorów

NGTPolska
#9 Pomysłodawca#

zakonczy samo jesli klient nie odpowie jednak klient na zlosc zaznacza niezakonczona i tak mozna tkwic

oznacz moderatorów

Client:80340374
#14 Krzewiciel#

https://allegro.pl/moje-allegro/sprzedaz/jakosc-sprzedazy

tutaj popatrz co możesz poprawic by zwiekszyc PJS

 

najłatwiej na wiadomościach nadgonić bo bardzo szybko na minus wskakują

 

oznacz moderatorów

PHUABIB2
#12 Orędownik#

@NGTPolska  Allegro nie zakończy Ci dyskusji, misi to zrobić klient. Plus jest taki, że jeśli nie kliknie opcji, że jest nierozwiązana tyko będzie w toku to nie będzie liczona jako nierozwiązana, więc nic Ci nie odejmą.

@Client:80340374  mylisz się, SS ma duże znaczenie na sprzedaż, pozycjonowanie, wyświetlanie ofert. To nie tylko monety. Moje aukcje jak mam SS (a rożnie to bywa, ze względu na klientów) są na pierwszych 2 stronach w danej kategorii. Jak tracę SS to znajduję je na stronie 30, 40-tej gdzie pies z kulawą noga już nie zagląda.

oznacz moderatorów

NGTPolska
#9 Pomysłodawca#

problem jest taki ze klient na przekór zaznaczył jako nierozwiazana

oznacz moderatorów

PHUABIB2
#12 Orędownik#

@NGTPolska  to jeśli jej nie zakończy to wygaśnie po 60 dniach, nic nie poradzisz.

oznacz moderatorów

Client:80340374
#14 Krzewiciel#

@PHUABIB2  to nie znaczek Super Sprzedawcy tylko poziom jakości sprzedaży

możesz posiadać wysoki poziom i nie ubiegać się o znaczek.Zmieni to coś oprócz monet ? zmieni się pozycjonowanie ?

Oczywiście możesz byc dla niektórych bardziej wiarygodnym kontrahentem, nie zaprzeczam

druga sprawa to szukanie po trafności.Wiem, że z automatu tak sortuje ale wystarczy tylko troche doświadczenia i klient wie jak szukać by bylo dla niego jak najlepiej/najtaniej

oznacz moderatorów

PHUABIB2
#12 Orędownik#

@Client:80340374  Wiesz, moi klienci w 70 % to osoby starsze, po 70-tce. Ledwo ogarniają Allegro jak sobie coś kupić, wyszukać, a co dopiero, żeby wiedzieli, jak szukać ogólnie.

Średnio 3 razy w tygodniu jest telefon, że klient kupił parę rzeczy, ale jeszcze nie płaci, bo przegląda po kolei nasze aukcję i jest na stronie 20 a stron jest 47 na jednym koncie, i jak skończy przeglądać to zapłaci. Jak mu mówię, że wystarczy wpisac poszukiwany numer, albo wejść do odpowiedniej kategorii to słyszę odpowiedź, że nie wie jak, on przejrzy, kupi co znajdzie i zapłaci.

Więc u nas znaczek SS ma duże znaczenie, lepiej, żeby wszedł na naszą aukcję z pierwszej strony i u nas przeglądał, niż na aukcję konkurencji ze strony 53 i tam szukał 🙂

 

oznacz moderatorów

__RPM_
#14 Krzewiciel#

@NGTPolska  Napisz do allegro osobne zgłoszenie. Mnie zmienili status dyskusji, w której kupujący w pierwszym zdaniu przyznał że zrobił błąd. Później złośliwie oznaczył dyskusje jako nie rozwiązaną, mimo iż pracownik allegro wzywał Kupującego do zakończenia sprawy.

oznacz moderatorów

NGTPolska
#9 Pomysłodawca#

Nic to nie daje Allegro odpowiada ze to subiektywna ocena kupującego i tylko on może zakończyć dyskusje. Widać z reszta ze nikt ze strony Allegro nie wypowiedział się w tym wątku. Dobrze wiedza jakie maja podejście...  od nas sprzedających wymagają przestrzegania prawa regulaminu a sami gdy chcemy skorzystać z naszych praw karaja nas za to

oznacz moderatorów

JuliaHobby
#8 Zapaleniec#

Zacisnij zeby i olej to, za jakis czas wroci do normy a jesli nie mozesz tego przebolec to sie nie nadajesz do tego serwisu. Tutaj jest mase takich niesprawiedliwych kwiatkow na ktore nie masz wplywu. Zapomnij i zajmij sie podnoszeniem jakosci sprzedazy. No albo przyjmij rekawiczki i upychaj je miesiacami:)

oznacz moderatorów