anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Nierozwiązana dyskusja - Klient teoretycznie nie dostał paczki - InPost twierdzi odwrotnie

4FunParts
#8 Zapaleniec#

Witam, 

Na początku czerwca wysłaliśmy paczkę do klienta, która dotarła do niego otwarta i bez zawartości co klient zgłosił od razu - przesyłając zdjęcia. Dodatkowo otworzył dyskusje, przesłał zdjęcia oraz zgłosił sprawę do InPostu.

Następnego dnia zgłosił się do nas InPost iż znaleźli zgubiony towar i po uzgodnieniu z nami przesyłają towar do klienta. Wszystko potwierdzone mailowo.  Dnia 6 czerwca paczka miała zostać wydana do doręczenia. 

I tak generalnie do dzisiaj klient twierdzi że paczki nie dostał, chociaż już dwukrotnie InPost potwierdził nam że paczka jest już dostarczona. 

Dodatkowo w związku z nierozwiązaniem dyskusji, klient otrzymał zwrot pieniędzy z Allegro Protect a my utraciliśmy status Super Sprzedawcy. Niestety w tej sytuacji jesteśmy bezradni, gdyż wg. Inpostu paczka została odebrana a wg. klienta nie a poszkodowani jesteśmy teraz już tylko my (nie mając ani towaru ani pieniędzy). 

Czy to nie jest już zwykła kradzież ?


@w_kiwi@ko_alka@la_nika@nat_not@_HolaOla_ 

oznacz moderatorów
8 ODPOWIEDZI 8

LEW433
#21 Demiurg#

Taką rzecz jak masz dowód że towar otrzymał można zgłosić na Policję.

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@4FunParts poprosiłam o zmianę statusu dyskusji, dam znać, gdy tylko otrzymam odpowiedź. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

Monika__L
#15 Entuzjasta#

Pamiętaj ze paczki bywają doręczane do sasiadow

albo wrzucane w krzaki ma podjezdzie

trzeba sprawdzić czy tak sie nie stało 

oznacz moderatorów

4FunParts
#8 Zapaleniec#

Rozumiem że mam za każdym razem jeździć za kurierami i sprawdzać czy nie wrzucają paczek w krzaki?

oznacz moderatorów

Monika__L
#15 Entuzjasta#

Nie

ale mnie już kiedyś jeden klient przetrzepal

on nic nie dostał a tracking wskazywał ze dostał. Poprosiłam aby obszedł sąsiadów. Nie będzie chodził po sąsiadach. Zapłacił za paczkę i ma byc doręczona na prog. Ja wysłałam ja odpowiadam do końca. Poszukałem kuriera. Porozmawiałam i sobie przypomniał ze zostawił paczkę naprzeciwko bo w domu nikogo nie zastal. Ale to było w tym damy tygodniu co doręczenie wiec łatwo było sobie coś przypomnieć. 
chodi mi o to ze klienci nie chcą współpracować a masz szukać za niego 

oznacz moderatorów

4FunParts
#8 Zapaleniec#

Jako klient też chciałbym by paczka została dostarczona do mnie a nie do sąsiada. 

Ale z drugiej strony, paczka była dostarczona do PACZKOMATU - więc kwestia krzaków czy sąsiada w tym przypadku odpada. 

Ale cały czas, tak czy inaczej, drążymy temat u przewoźnika. 

 

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@4FunParts zmieniliśmy status dyskusji na rozwiązaną i nie wymagamy od Ciebie spłaty rekompensaty jaką przyznaliśmy kupującemu. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

4FunParts
#8 Zapaleniec#

Dziękuję za interwencję. 

oznacz moderatorów