anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Nieuchronne zmiany

mwmonety
#21 Demiurg#

Zbliża się sądny dzień 1 lipca dla sprzedających w kategoriach Antyki i sztuka- kolekcje i innych . Zapowiadane zmiany są nadal bardzo niejasne i wydaje mi się że należało by o szczegółach wszystkich poinformować .Chodzi mi o to które konkretnie przedmioty będą obowiązkowe do wprowadzenia do katalogu z kodami ,które bez a które te zmiany w ogóle ominą. Jest to dla mnie bardzo istotne bo wprowadzenie zmian będzie wymagało mnóstwo zmian i pracy i te dwa tygodnie na pewno mi nie wystarczą. Chodzi mi obecnie o numizmatykę oraz przedmioty z kategorii antyki-desing. Proszę o dokładne wytyczne. @RaBarbar_ka @MiMary @w_kiwi @ko_alka @la_nika @ayo80 @nat_not @_HolaOla_  

oznacz moderatorów
5 ODPOWIEDZI 5

kostas11
#21 Demiurg#

@mwmonety serio, przecież wiesz o tym od miesięcy 😄

W tych kategoriach nie wymagają 

3652 Kolekcje i sztuka > Kolekcje > Filatelistyka > Literatura > Pozostałe
47957 Kolekcje i sztuka > Kolekcje > Trafika > Pozostałe
3649 Kolekcje i sztuka > Kolekcje > Filatelistyka > Akcesoria > Pozostałe
3688 Kolekcje i sztuka > Kolekcje > Numizmatyka > Literatura > Książki
322354 Kolekcje i sztuka > Design i Antyki > Antykwariat > Stare mapy > Reprodukcje > Czechy i Słowacja
8538 Kolekcje i sztuka > Kolekcje > Pieniądz papierowy > Literatura
315759 Kolekcje i sztuka > Kolekcje > Pieniądz papierowy > Akcesoria
55196 Kolekcje i sztuka > Kolekcje > Numizmatyka > Literatura > Foldery i ulotki
3687 Kolekcje i sztuka > Kolekcje > Numizmatyka > Literatura > Katalogi aukcyjne
3686 Kolekcje i sztuka > Kolekcje > Numizmatyka > Literatura > Katalogi
99871 Kolekcje i sztuka > Kolekcje > Pocztówki > Literatura
3689 Kolekcje i sztuka > Kolekcje > Numizmatyka > Literatura > Czasopisma
53677 Kolekcje i sztuka > Kolekcje > Medale i odznaczenia > Literatura
322959 Kolekcje i sztuka > Kolekcje > Modelarstwo > Szkutnictwo > skala 1:500
322438 Kolekcje i sztuka > Kolekcje > Papiery wartościowe
315750 Kolekcje i sztuka > Kolekcje > Pocztówki > Akcesoria > Albumy
322184 Kolekcje i sztuka > Kolekcje > Filatelistyka > Całości i całostki > Czechy > Całości 1918-1939
322187 Kolekcje i sztuka > Kolekcje > Filatelistyka > Całości i całostki > Czechy > Całości od 1993
322188 Kolekcje i sztuka > Kolekcje > Filatelistyka > Całości i całostki > Czechy > Całostki
322186 Kolekcje i sztuka > Kolekcje > Filatelistyka > Całości i całostki > Czechy > Całości 1945-1992
322190 Kolekcje i sztuka > Kolekcje > Militaria > Zdjęcia > Czechy
322517 Kolekcje i sztuka > Kolekcje > Militaria > Paramilitarne > Policja
322153 Kolekcje i sztuka > Kolekcje > Militaria > Odznaczenia > Czechy
261414 Kolekcje i sztuka > Kolekcje > Filatelistyka > Akcesoria > Hawidy
315753 Kolekcje i sztuka > Kolekcje > Pocztówki > Akcesoria > Karty, kieszonki
322960 Kolekcje i sztuka > Kolekcje > Modelarstwo > Budowa makiet > Elementy makiet > Zieleń do makiet
257918 Kolekcje i sztuka > Produkty inwestycyjne > Diamenty
16231 Kolekcje i sztuka > Kolekcje > Numizmatyka > Akcesoria > Wagi
78996 Kolekcje i sztuka > Kolekcje > Trafika > Akcesoria papierosowe > Nabijarki
79000 Kolekcje i sztuka > Kolekcje > Trafika > Akcesoria papierosowe > Lufki
78999 Kolekcje i sztuka > Kolekcje > Trafika > Akcesoria papierosowe > Papierośnice
315888 Kolekcje i sztuka > Kolekcje > Trafika > Akcesoria papierosowe > Pojemniki, etui
78998 Kolekcje i sztuka > Kolekcje > Trafika > Akcesoria papierosowe > Popielniczki
315894 Kolekcje i sztuka > Kolekcje > Trafika > Akcesoria papierosowe > Popielnice

A co do podawanie kodów EAN masz przy wystawianiu ( opcjonalnie ) co nie znaczy że nie musisz połączyć 😄

 

________
Κώστας
oznacz moderatorów

mwmonety
#21 Demiurg#

@kostas11 To że obecnie wyświetla się opcjonalnie to nie mam pewności czy też tak będzie po 1 lipca. Na tej liście to właściwie nie ma prawie nic z tego co wystawiam . Nie wyobrażam sobie jak to będzie trzeba wystawiać z tym łączeniem z katalogiem bo póki co to nie ma z czym łączyć i czy do każdej pozycji będzie potrzebny inny kod (w numizmatyce czy antykach trudno o takie same pozycje) . Pytam gdyż nigdy nic nowego z kodami ani z katalogiem nie wystawiałem i nie wiem czy będzie w ogóle sens wystawiać.

oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@mwmonety myślę że w monetach nie będzie wymagany EAN ale katalog tak ( taki tymczasowy do którego nie da się podpiąć ani znaleźć przy wystawianiu ) sprawdzałem na banknotach, więc nie powinno być z tym problemów, nie masz co się na zapas martwić, monety czy banknoty w różnych stanach nie mają kodów EAN 🙂

________
Κώστας
oznacz moderatorów

mwmonety
#21 Demiurg#

@kostas11 To mnie nieco uspokaja ale jeszcze jedno chodzi mi po głowie -co z licytacjami ? Do tej pory w katalogu jest wszystko z konkretną ceną . 

oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@mwmonety zobaczymy w praniu, ale to że przy wystawianiu połączysz z katalogiem to nie znaczy że po stronie kupującego będzie to widoczne, testowałem na banknotach, próbowałem odnaleźć wystawione przez znajomego, i połączyć się pobierając zdjęcia i opisy i się nie udało 😞 

________
Κώστας
oznacz moderatorów