anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Nowy formularz do wysyłki allegro - jak wybrać punkt nadania paczki pocztą i paczkomat inpost

MAMY ROZWIĄZANIE!
ziololek24
#8 Zapaleniec#

Witam, jak w nowym formularzu nadawania przesyłek allegro wybrać punk nadania przesyłki? W starym widoku była taka opcja wyboru punktu poczty polskiej lub konkretnego paczkomatu. W nowym formularzu od razu podbiera się opcja wysyłki z podjazdem kuriera. Chcę wybrać paczkomat w którym nadam lub punkt pocztowy i nie wiem jak i gdzie to zrobić. Proszę o pomoc.

oznacz moderatorów
4 ODPOWIEDZI 4
Halfrunt
#18 Luminarz#

W ustawieniach zamówień ustaw domyślny punkt poczty, w przypadku pozostałych przewoźników ten punkt nie jest określany, nadajesz gdzie chcesz.

oznacz moderatorów
ziololek24
#8 Zapaleniec#

Do tej pory paczki inpost nadawane w paczkomacie wymagały wyboru paczkomatu. Czy to oznacza że nie jest to konieczne?
Oprócz tego w starym widoku było podsumowanie 'dodane przesyłki" , "zamówione przesyłki" - gdzie można było np. zbiorczo zamówić kuriera i wydrukować kilka etykiet - teraz jak kliknę tam pokaż nowy widok to przenosi mnie do panelu zamówień. Czy to tak ma zostać?

oznacz moderatorów
nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@ziololek24 Tak, w nowym narzędziu nie wymagamy wskazania paczkomatu nadawczego. Możesz nadawać przesyłki w dowolnym. Jednocześnie dostałam informację, że dzisiaj wprowadzimy jeszcze małą poprawkę, więc sugeruję, żeby z nowego widoku Wysyłam z Allegro korzystać dopiero od jutra. 

Jeśli chodzi o drugą kwestię - w nowym widoku obecnie nie ma takich zakładek i nie można wykonywać operacji zbiorczych na zamówionych przesyłkach, ale nad tym pracujemy i niebawem taka lista będzie dostępna.

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów
ziololek24
#8 Zapaleniec#

Niestety nie wiem w który miejscu w ustawieniach zamówień. Mogę prosić o podpowiedź?

oznacz moderatorów